Czarny Thermomix dostępny w Polsce! Edycja jest mocno limitowana
fot. thermomix

Czarny Thermomix dostępny w Polsce! Edycja jest mocno limitowana

Thermomix – to innowacyjne urządzenie pokochało wielu. Zdaniem jego użytkowników nie ma lepszego sposobu na oszczędzenie czasu w kuchni oraz przygotowanie smacznych dań. To wielofunkcyjne cudo jest niezwykle użyteczne, ale powoli również staje się ozdobą nowoczesnych kuchni.

Do tej pory na rynku polskim było dostępne tylko w kolorze białym. W marcu rusza akcja, dzięki której możemy stać się użytkownikami limitowanej wersji w eleganckim, czarnym kolorze.

Czarny Thermomix dostępny w Polsce

Niedawno informowaliśmy o tej limitowanej, czarnej edycji Thermomixa, który miał swoją premierę 1 stycznia w Niemczech, gdzie był sprzedawany przez kilka tygodni. Zanim pojawił się w Polsce, tę wersję urządzenia sprzedawały także takie kraje jak: Francja, Włochy, Hiszpania, Portugala, Czechy oraz Wielka Brytania.

Czarny TM6 będzie dostępny tylko od 1 do 31 marca wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej. Warto się pośpieszyć, gdyż liczba również ma być ograniczona — wypuszczona zostanie tylko jedna seria, a po jej całkowitej sprzedaży nie będzie już kolejnych partii. Także kto pierwszy, ten lepszy, a zainteresowanie tym modelem jest ogromne.

Jeśli chodzi o cenę limitowanej edycji, to w Niemczech wynosiła ona 1359 euro. Cena białego w Polsce to 5495 złotych i wygląda na to, że zostanie ona na tym samym poziomie. Dodatkowo TM6 w kolorze czarnym można nabyć również w zestawach z białą stacją Thermomix Friend.

Na koniec ważna informacja dla osób, które jednak nie przepadają za czernią w kuchni i będą chciały nabyć TM6 w tradycyjnym kolorze. W marcu nie będzie takiej możliwości, dlatego najbliższe zamówienia tego koloru będą prowadzone dopiero w kwietniu.

Czym różni się wersja TM6 biała od limitowanej czarnej edycji?

Oprócz koloru nie różni się ona niczym. Wszystkie funkcje oraz akcesoria są takie same. TM6 w kolorze czarnym to pierwszy w historii Thermomix oferowany w innym kolorze niż standardowy – biały. Ciekawe czy w przyszłości doczekamy się tych urządzeń w jeszcze innych odcieniach.