Telewizja w domu (źródło: Pixabay)
Telewizja w domu (źródło: Pixabay)

Nadszedł czas na darmowe kanały telewizyjne. Polsat Box i Netia otwierają okno

Darmowe kanały telewizyjne trafiają do abonentów operatorów Polsat Box oraz Netia. Akcja już wystartowała i potrwa aż do maja 2024 roku. Wśród dostępnych programów pojawiły się propozycje Grupy Kino Polska.

Darmowe programy dla abonentów

Otwarte okno to nic innego, jak podarowanie użytkownikom dostępu do dodatkowych kanałów telewizyjnych. Osoby korzystające z propozycji nie muszą ponosić żadnych dodatkowych opłat. Akcja została skierowana do abonentów usług Netii oraz Polsat Box. Wśród programów znalazły się te oferowane przez Grupę Kino Polska, a więc Kino TV, Kino Polska oraz Kino Polska Muzyka.

Darmowe kanały pojawią się na ponad dwa miesiące, a dokładniej od 1 marca do 5 maja 2024 roku i będą dostępne w ramach odkodowanego pasma Netii oraz operatora Polsat Box. Poza skorzystaniem z dodatkowych programów na dużym, domowym ekranie, użytkownicy mogą oglądać je również w aplikacjach dedykowanych na urządzenia mobilne, takich jak Polsat Box Go i Netia Go.

Abonenci Polsat Box w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV odnajdą darmowe kanały na poniższych numerach stacji:

  • 34 – Kino TV,
  • 43 – Kino Polska,
  • 181 – Kino Polska Muzyka.

W ramach telewizji internetowej będą to numery:

  • 412 – Kino TV,
  • 411 – Kino Polska,
  • 760 –  Kino Polska Muzyka.

Z kolei abonenci Netii odnajdą darmowe kanały na numerach stacji:

  • 168 – Kino TV,
  • 140 – Kino Polska,
  • 240 – Kino Polska Muzyka.
Darmowe kanały w ramach otwartego okna
Otwarte okno Netii i Polsat Box (źródło: Grupa Kino Polska)

Jakie treści obejmą darmowe kanały?

W ciągu dwóch najbliższych miesięcy, gdy darmowe kanały będą dostępne w rękach abonentów, Grupa Kino Polska ma zamiar zaprezentować wiele kinowych hitów. Już w Dzień Kobiet, a więc 8 marca br. na programie Kino TV wyemitowany zostanie melodramat „Zeszłej nocy”, komedia „Blond ambicja” czy też „Ptaszek na uwięzi”. Następne dni tego miesiąca przyniosą m.in. cykl filmów „Rocky”, „Hulk” oraz „Notting Hill”.

Z kolei na kanale Kino Polska widzowie będą mogli obejrzeć m.in. film „Słaba płeć”, a także „Miłość po angielsku”.

Kino Polska Muzyka pozwoli powrócić do kultowych przebojów sprzed lat.