Promocja (źródło: Disney+)
Promocja (źródło: Disney+)

Disney+ za 6,99 złotych za miesiąc? To nie ściema!

Platforma streamingowa Disney+ ogłosiła promocję dla nowych i powracających widzów. W jej ramach możliwe jest wykupienie pakietu na nawet trzy miesiące za jedyne 6,99 złotych za miesiąc. Jakie propozycje przygotował serwis i w jaki sposób skorzystać z tej opłacalnej promocji?

Biblioteka filmów, seriali i dokumentów

Serwis streamingowy Disney+ to nie tylko bajki, ale ogromne bogactwo różnorodnych treści i popularnych filmów oraz seriali. Dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród propozycji pojawiają się prawdziwe kinowe i tegoroczne hity. Wśród nich można wymienić m. in. „Małą syrenkę” z 2023 roku, najnowszą serię z uniwersum „Gwiezdnych wojen”, popularny serial „The Bear” oraz trzeci sezon „Zbrodni po sąsiedzku”.

Wrzesień ma przynieść jeszcze więcej ciekawych i popularnych propozycji oraz premier. W pakiecie ma pojawić się m. in. nowy sezon „Grey’s Anatomy: Chirurdzy, a także czwarta seria „The Kardashians”. Nadchodzące miesiące mają także zasilić bibliotekę tego serwisu streamingowego w kolejny sezon serialu „Loki” z Marvela czy też „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”.

Promocyjna cena platformy streamingowej (źródło: Disney+)
Promocyjna cena platformy streamingowej (źródło: Disney+)

Akcja promocyjna Disney+

Choć dotychczasowa opłata miesięczna sięga 28,99 złotych, to Disney+ właśnie ogłosił promocję, w ramach której możliwe jest opłacenie abonamentu na trzy miesiące za jedyne 6,99 złotych za miesiąc. Oznacza to, że teraz trzy miesiące kosztują mniej niż jeden miesiąc w standardowej cenie. Trzeba się jednak spieszyć, bo pakiet można wykupić od dzisiaj do 20 września.

Aby dołączyć do grona subskrybentów należy zarejestrować się na stronie www.disneyplus.com i rozpocząć subskypcję. Opcja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i powracających polskich widzów.

Dla przypomnienia dodam, że od grudnia opłata za dostęp do Disney+ wzrośnie – ze wspomnianych 28,99 złotych do 37,99 złotych.