Robot odkurzający L20 Ultra (źródło: Dreame Technology)
Robot odkurzający L20 Ultra (źródło: Dreame Technology)

Roboty sprzątające Dreame w okazyjnych cenach na Black Friday!

Marka Dreame ruszyła z akcjami promocyjnymi z okazji Black Friday. Taniej można kupić teraz kilka robotów sprzątających. W mocno obniżonej cenie możemy znaleźć prawdziwego specjalistę od czystości, czyli L20 Ultra.

Specjalista od sprzątania marki Dreame dostępny w promocji

Dreame L20 Ultra to robot sprzątający o ogromnej mocy, który doskonale zna się na odkurzaniu i myciu podłóg. Urządzenie samodzielnie opróżnia swój zbiornik z kurzu wprost do worka na nieczystości o pojemności 3,2 litra, ulokowanego w dość sporych rozmiarów stacji dokującej. Wymiana worka jest prosta i intuicyjna, należy go zmieniać mniej więcej co 2 miesiące. Możemy więc na naprawdę długo zapomnieć o sprzątaniu.

Sprzęt został wyposażony w podwójny pad do mopowania, który wysuwa się, aby domyć wszelkie powierzchnie wzdłuż ścian czy listew przypodłogowych. Dreame L20 Ultra automatycznie czyści dyski myjące oraz je osusza. Urządzenie pobiera wodę czystą ze zbiornika o pojemności aż 4,5 litra, ulokowanego w stacji dokującej. Robot otrzymał także 4-litrowy zbiornik na wodę brudną. Moc ssania odkurzacza automatycznego wynosi 7000 Pa, pojemność akumulatora natomiast to aż 6400 mAh. Sprzęt obsługiwany jest z poziomu wygodnej i intuicyjnej aplikacji.

Robot sprzątający L20 Ultra (źródło: Dreame)
Robot sprzątający L20 Ultra (źródło: Dreame)

Obecna cena Dreame L20 Ultra na stronie sklepu marki wynosi 4499 złotych, a więc o 1000 złotych taniej w porównaniu do ceny sugerowanej przez producenta. Na ten moment dostępna jest już tylko wersja biała.

Tani robot do odkurzania i mycia podłóg

W dość dobrej cenie można także kupić model Dreame L10 Prime. Urządzenie to zostało wyposażone w dwa pady mopujące, które obracają się z prędkością 180 RPM. Po zakończeniu sprzątania dyski są myte, a następnie suszone. Moc ssania robota wynosi 4000 Pa, a akumulator tego robota sprzątającego osiąga pojemność 5200 mAh, zapewniając nawet 210 minut nieprzerwanego odkurzania i mopowania na jednym ładowaniu. Pojemność zbiornika na kurz wynosi 450 mililitrów.

Robot sprzątający L10 Prime (źródło: Dreame)
Robot sprzątający L10 Prime (źródło: Dreame)

Urządzenie jest sterowane za pomocą wygodnej i intuicyjnej aplikacji, w której robot tworzy mapę poszczególnych pomieszczeń i całego domu. Dreame L10 Prime kosztuje teraz w sklepie producenta 2199 złotych. Przed zniżką jego cena sięgała aż 3699 złotych. Sklepy z AGD natomiast obecnie oferują ten produkt za około 2900 złotych.