Bezprzewodowy odkurzacz pionowy U10 (źródło: Dreame)
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy U10 (źródło: Dreame)

Odkurzacz pionowy Dreame U10 debiutuje na polskim rynku. Jaka cena?

Na polskim rynku pojawia się nowy, bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U10. Sprzęt charakteryzuje się mocą ssania na poziomie 18000 Pa i szeroką szczotką emitującą LED-owe światło, dzięki czemu każdy kurz i okruszek zostanie pochłonięty, bo nie będziemy w stanie go przeoczyć.

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U10 dostępny w Polsce

Marka Dreame, znana z odkurzaczy i robotów sprzątających, wprowadza na polski rynek bezprzewodowy pionowy odkurzacz. Model Dreame U10, bo o nim mowa, został wyposażony w szeroką szczotkę, której zadaniem jest emitowanie LED-owego światła, a także narzędzia wielofunkcyjne, ułatwiające dostanie się do wszelkich zakamarków.

Silnik bezszczotkowy zainstalowany wewnątrz odkurzacza działa z prędkością obrotową na poziomie 100 tysięcy obrotów na minutę. Sprzęt oferuje siłę ssania na poziomie 18000 Pa, która nie maleje wraz z czasem wyczerpywania się zapasu energii. 

Akumulator o pojemności 2500 mAh gwarantuje nieustanną pracę przez 40 minut działania odkurzacza. Jeśli to jednak nie jest wystarczające, możliwe jest dokupienie dodatkowego akumulatora, który podwaja czas działania. Ładowanie akumulatora trwa 3,5 godziny.

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy U10 (źródło: Dreame)
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy U10 (źródło: Dreame)

Dodatkowe funkcje i cena Dreame U10

Urządzenie Dreame zostało wyposażone w pięciowarstwowy, zaawansowany system filtracji, który skutecznie wyłapuje wszelkie cząsteczki zanieczyszczeń w 99,9%. Odkurzacz gromadzi zebrane odpadki wewnątrz pół-litrowego pojemnika, który można otworzyć i opróżnić za pomocą zaledwie jednego przycisku.

Nowy pionowy odkurzacz U10 ma przyjazną, wytrzymałą oraz lekką konstrukcję, charakteryzującą się mocą wejściową na poziomie 310 W oraz emisją hałasu rzędu 84 dB. Sprzęt można łatwo rozłożyć, a pojemnik na kurz umyć pod bieżącą wodą, podobnie można oczyścić szczotkę oraz pojedyncze części filtra.

Cena Dreame U10 w Polsce wynosi 799 złotych.

Urządzenia czyszczące baseny

Marka Deame wprowadza na rynek (póki co nie w Polsce) także innowacyjne roboty do czyszczenia basenów. Charakteryzują się bezprzewodową konstrukcją oraz możliwością wspinania się po ścianach. Inteligentne sprzęty czyszczące są sterowane z poziomu aplikacji i mogą działać przez 180 minut w przypadku modelu Dreame SW800 lub 270 minut – Dreame SW1200.

Oba urządzenia dostępne są w serwisie Amazon. Pierwsze dostępne jest za 899 dolarów, czyli w prostym przeliczeniu około 3870 złotych, natomiast drugi kosztuje 1299 dolarów, czyli ok. 5595 złotych.