Wideodzwonek Tapo D230S1 (źródło: TP-Link)
Wideodzwonek Tapo D230S1 (źródło: TP-Link)

Wideodzwonek Tapo D230S1 nowością w portfolio TP-Link

Marka TP-Link, znana z urządzeń sieciowych i serii Tapo, dedykowanej dla inteligentnego domu, wprowadza na rynek nowy produkt. Jest nim wideodzwonek z zasilaniem bateryjnym, który może działać nawet przez 180 dni. Co jeszcze oferuje nowe urządzenie?

Wysoka jakość nagrań i wydajna bateria

Szerokie portfolio serii Tapo, marki należącej do firmy TP-Link, zasila właśnie nowy sprzęt. Jest nim wideodzwonek do drzwi, który działa w oparciu o zasilanie bateryjne. Urządzenie z kategorii Smart Home zostało wyposażone w przetwornik Starlight oraz wbudowaną diodę doświetlającą.

Tapo D230S1 został wyposażony w kamerę o rozdzielczości 2K 5 Mpix i szerokim kącie widzenia rzędu 160 stopni, dzięki czemu jakość rejestrowanych obrazów ma mieć wysoki poziom. Sprzęt łączy się z aplikacją, gdzie możliwe jest uruchomienie podglądu na żywo, którego proporcje to 4:3. Oznacza to, że użytkownik może śledzić całą postać stojącą przy drzwiach w odległości zaledwie jednego metra.

Wideodzwonek Tapo D230S1 (źródło: TP-Link)
Wideodzwonek Tapo D230S1 (źródło: TP-Link)

Wideodzwonek z możliwością zapisu nagrań

Nowy produkt Tapo jest odporny na zjawiska atmosferyczne i wilgotne środowiska, dzięki klasie szczelności IP64. Został wyposażony we wbudowany mikrofon oraz głośnik, które dają możliwość prowadzenia dwukierunkowej komunikacji, dzięki czemu nie ominie nas żadna paczka. Aplikacja pozwala na zapis i nagranie przeprowadzanych przez wideodzwonek rozmów.

Urządzenie TP-Link ma dostęp do systemu rozpoznawania pojazdów oraz ludzi, dzięki któremu użytkownik w odpowiednim momencie dowie się, gdy w pobliżu jego posesji pojawi się podejrzana osoba. Właściciel powiadamiany jest za pomocą powiadomienia typu push.

Wideodzwonek Tapo D230S1 (źródło: TP-Link)
Wideodzwonek Tapo D230S1 (źródło: TP-Link)

Tapo D230S1 zasilany jest akumulatorem o pojemności 6700 mAh, zapewniający na jednym ładowaniu pracę przez nawet 180 dni. Wideodzwonek montowany jest w łatwy sposób i gromadzi zebrane nagrania na karcie microSD, ulokowanej wewnątrz dołączonego huba Tapo H200 lub wewnątrz chmury Tapo Care.

Cena TP-Link Tapo D230S1 wynosi około 490 złotych.