Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniającą Z10 Station (źródło: Dreame)
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniającą Z10 Station (źródło: Dreame)

Dreame Z10 Station – odkurzacz pionowy, który opróżni się automatycznie!

Marka Dreame wprowadza na polski rynek kolejny odkurzacz pionowy. Bezprzewodowy Dreame Z10 Station został wyposażony w mocny silnik bezszczotkowy oraz wydajny akumulator, który pozwala na pracę przez maksymalnie godzinę w trybie eco. Urządzenie samodzielnie opróżnia się wprost do stacji, dzięki czemu użytkownicy mogą zapomnieć o wyrzucaniu zebranych odpadów nawet do 90 dni!

Wydajność i skuteczność w codziennym sprzątaniu

Rynek odkurzaczy jest niezwykle bogaty. Trudno jednak znaleźć ten, który skutecznie wyczyści nasze podłogi czy dywany, a dodatkowo zrobi to w sposób szybki i wygodny. Marka Dreame nieustannie dąży do ułatwienia życia swoim użytkownikom, wprowadzając coraz to nowsze i wydajniejsze urządzenia do utrzymania czystości. Jednym z nich jest nowy, bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame Z10 Station.

Wprowadzany na rynek model został wyposażony w silnik bezszczotkowy, którego prędkość obrotowa sięga 108000 rpm. Sprzęt oferuje moc ssania na poziomie 20 tysięcy Paskali, dzięki czemu doskonale radzi sobie z pochłonięciem kurzu, zalegających okruszków, włosów czy zwierzęcej sierści.

Napotkane na drodze odkurzania włosy nie plączą się w wałek, dzięki uniwersalnej szczotce przypominającej grzebień. Producent zdecydował się na zainstalowanie LED-owego podświetlenia w kolorze niebieskim, które ułatwia użytkownikowi zlokalizowanie okruszków czy kurzu. 

Przyszli właściciele w zestawie otrzymają miękką szczotkę z włosiem, która doskonale nada się do delikatnych powierzchni, nie spowoduje uszkodzeń podłogi czy zarysowań. Dreame wyposażyło nowy odkurzacz także w mini elektroszczotkę, miękką szczotkę do kurzu oraz szczotkę 2w1.

Odkurzacz Dreame Z10 Station opróżni się sam!

Odkurzacz pionowy, wraz z akcesoriami, to nie wszystko, co otrzymuje użytkownik. W zestawie znalazła się także stacja opróżniania, która nie tylko naładuje akumulator, ale również automatycznie i higienicznie opróżni zbiornik na kurz o pojemności 600 mililitrów. Zebrane śmieci są przenoszone w około 10 sekund wprost do 2,5-litrowego worka, który wystarcza nawet na 90 dni.

Dreame Z10 Station ma wydajny akumulator o pojemności 2900 mAh, który pozwala na ciągłą pracę przez około 65 minut, zaś czas jego ładowania to około 3,5 godziny. Sprzęt charakteryzuje się stosunkowo niewielką masą, waży około 2,8 kilograma, co bezpośrednio wpływa na wygodę i ergonomię jego użytkowania. Urządzenie ma też zaawansowany, pięciostopniowy system filtracji, dzięki czemu powietrze w pomieszczeniach nie jest wtórnie zanieczyszczane.

Odkurzacz został wyposażony w ekran, który przekazuje bieżące informacje na temat poziomu naładowania baterii, statusie czyszczenia czy poziomu zabrudzenia aktualnie sprzątanych powierzchni.

Cena Dreame Z10 Station wynosi 2249 złotych.