Amazon (źródło: Shutter_Speed, Pixabay)
Amazon (źródło: Shutter_Speed, Pixabay)

Nadchodzą drugie urodziny Amazon Prime w Polsce. Jakie promocje przed nami?

W Polsce usługa Amazon Prime działa od niemalże dwóch lat, dlatego też z okazji urodzin już niebawem będziemy mogli skorzystać z nowych promocyjnych okazji. Co przygotowuje dla nas Amazon?

Promocje z okazji drugich urodzin Amazon Prime

Wielkie Okazje Amazon Prime będą dostępne od 10 października 2023 i zakończą się o północy następnego dnia. Oznacza to, że abonenci serwisu będą mogli skorzystać z promocyjnych cen na Amazon.pl na wybrane produkty popularnych marek przez 48 godzin.

Wśród ofert mają znaleźć się produkty elektroniczne m. in. Sony, Bose, DJI czy Marshall. Poza tym w obniżonych cenach mają pojawić się również produkty dedykowane dla domu i kuchni marek Tefal, Braun, Kenwood, Vileda, Gerlach, Finish, Lovela, Bryza, Woolite, Ariel, Vizir, Lenor i Fairy. Okazje Amazon Prime obejmą też Oral-B, Braun, Pampers i Gilette oraz zabawki firm Mattel, Lego, Playmobile i Hasbro.

Bieżące informacje o urodzinowych zniżkach można sprawdzać bezpośrednio w witrynie internetowej tegorocznej akcji promocyjnej.

Wielkie Okazje Amazon Prime (źrodło: Amazon Prime)
Wielkie Okazje Amazon Prime (źródło: Amazon)

W jaki sposób skorzystać z zapowiadanych na październik okazji?

Subskrypcja Amazon Prime to nie tylko szansa na zakup produktów w obniżonych cenach, ale dostęp do darmowych dostaw bez minimalnej kwoty zamówienia do domu lub wybranego punktu odbioru, a także do platformy streamingowej, oferującej liczne treści i nowe produkcje.

Roczny koszt subskrypcji to 49 złotych, przy czym, aby skorzystać z urodzinowych okazji, wystarczy uruchomić darmowy miesięczny okres próbny i sprawdzić, czy oferta serwisu nam odpowiada.