Liga Mistrzów w Polsat Box Go (źródło: Polsat)
Liga Mistrzów w Polsat Box Go (źródło: Polsat)

Liga Mistrzów UEFA – gdzie oglądać?

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon Ligi Mistrzów UEFA, w którym pojawi się siedmiu piłkarzy z Polski. Pierwsze rozgrywki rozpoczną się już 19 września. Tegoroczne spotkania zaplanowane są do 13 grudnia. Gdzie można zobaczyć nadchodzące zmagania sportowe?

Liga Mistrzów UEFA 2023/2024

Tegoroczna edycja Ligi Mistrzów UEFA rozpoczyna się już 19 września br. Wśród zespołów pojawią się 32 drużyny, które rywalizować będą w kolejnych meczach aż do 13 grudnia, by wiosną zawalczyć o najwyższe miejsce na podium. Finałowy mecz UEFA Champions League został zaplanowany na 1 czerwca 2024 roku, który ma odbyć się na stadionie Wembley w Londynie.

Wśród licznych zespołów ma pojawić się siedmiu Polaków. Będzie nim Rober Lewandowski jako reprezentant FC Barcelona, Jakub Kiwior z Arsenal Londyn, Piotr Zieliński z SSC Napoli, Przemysław Frankowski z RC Lens, a także Kamil Piątkowski z Red Bull Salzburg, Łukasz Łakomy z Young Boys Berno oraz Kamil Grabara z FC Kopenhaga.

Liga Mistrzów w Polsat Box Go (źródło: Polsat)
Liga Mistrzów w Polsat Box Go (źródło: Polsat)

Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów?

Wszystkie mecze odbywające się w ramach Ligi Mistrzów można obejrzeć na kanałach Polsat Sport Premium. Transmisja meczu, w którym rywalizować będzie Paris Saint-Germain przeciwko Borussia Dortmund, wystartuje o godzinie 20.50. Program ten jest dostępny w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Oznacza to, że można oglądać sportowe zmagania dosłownie wszędzie i na wielu urządzeniach, również mobilnych. Część transmisji zaplanowano również w jakości 4K.

Liga Mistrzów UEFA 2023/2024 jest dostępna dla posiadaczy pakietu Polsat Box Go Sport, który również pozwala na uruchamianie transmisji innych sportów i zmagań w tym hiszpańskiej LaLigi EA SPORTS czy krajowych PKO BP Ekstraklasy. Cena pakietu wynosi 40 złotych za 30 dni subskrypcji.

Użytkownicy mają także możliwość wykorzystania opcji znanej pod nazwą Tryb tatystyk. Pozwala ona na bieżące informowanie fana piłki nożnej o obecnej sytuacji na murawie, w tym o faulach, przejęciu piłki, strzałach czy składzie drużyn.