Promocyjne ceny produktów w Leroy Merlin (źródło: EZVIZ)
Promocyjne ceny produktów w Leroy Merlin (źródło: EZVIZ)

EZVIZ ruszył z promocją. Kamery i inne urządzenia dostępne w niższych cenach

Firma EZVIZ, znana ze swojej sporej oferty urządzeń z dziedziny Smart Home, wraz ze siecią sklepów Leroy Merlin, ruszyła z promocją. Wśród sprzętów w obniżonych cenach można znaleźć kamery zewnętrzne, a także przenośną stację zasilania, bezprzewodowy dzwonek z wizjerem oraz domofon.

Bezpieczeństwo „czterech ścian”

Podstawą inteligentnego domu jest jego zabezpieczenie, na przykład w postaci monitoringu i zestawów kamer. Jedną z wiodących na rynku marek, które pozwalają zabezpieczyć nasze wnętrza, jest firma EZVIZ. Do 1 sierpnia część oferowanych przez tego producenta urządzeń można zakupić w obniżonej cenie w sieci sklepów Leroy Merlin.

Należąca do kolekcji Green kamera CB3 pozwala na zabezpieczenie zewnętrznych części naszego Smart Home’u. Jej wydajna bateria pozwala na ciągłe działanie przez 120 dni i może być podłączana do panelu słonecznego EZVIZ D. Urządzenie jest teraz tańsze o 130 złotych i można je kupić za 369 złotych.

Kamera CB3 (źródło: EZVIZ)
Kamera CB3 (źródło: EZVIZ)

W dość dobrej promocji znalazły się także modele kamer C8W Pro 2K oraz LC3. Oba sprzęty monitorujące są kamerami, przy czym pierwsza jest wersją obrotowo-uchylną z dostępem do modułu sztucznej inteligencji. Opcja ta daje możliwość rozróżniania osób, pojazdów czy innych obiektów, które poruszyły się w widoku kamery. Sprzęt ten można kupić teraz za 449 złotych, zamiast 589 złotych. Model LC3 natomiast jest kamerą naścienną, rejestrującą obraz w rozdzielczości 4 Mpix, z wbudowaną lampą. Również w tym przypadku funkcje AI zostały wdrożone, a jej cena wynosi 479 złotych, zredukowana z 599 złotych.

Zabezpieczenie EZVIZ w przypadku awarii zasilania

W dość mocno obniżonej cenie, bo zredukowanej z 1495 złotych do 997 złotych, można teraz kupić przenośną stację zasilania PS300. Gwarantuje ona użytkownikom liczne, uniwersalne zastosowania. Może sprawdzić się zarówno w plenerze, jak i stanowić formę awaryjnego zasilania podczas niedoboru energii elektrycznej. Stacja może być ładowana za pomocą paneli słonecznych PSP100 lub PSP200.

Przenośna stacja zasilania PS300 (źródło: EZVIZ)
Przenośna stacja zasilania PS300 (źródło: EZVIZ)

W ofercie pojawiły się także produkty, dzięki którym nasz dom może być inteligentny od samego wejścia. Wśród tego typu urządzeń można wymienić bezprzewodowy dzwonek z wizjerem DP2C, który pozwala na rejestrację wyraźnego obrazu, a także rozmowę ze stojącym za drzwiami gościem. Cena tego urządzenia wynosi teraz 999 złotych, zamiast 1299 złotych.

Bezprzewodowy dzwonek z wizjerem DP2C (źródło: EZVIZ)
Bezprzewodowy dzwonek z wizjerem DP2C (źródło: EZVIZ)

W promocji możemy dopaść także wideodomofon HP7, który pozwala na pełny podgląd gości dzwoniących do naszych drzwi, nawet, jeśli znajdujemy się w poza domem. Urządzenie otrzymało funkcję wykrywania ludzkiej sylwetki, o czym może nas poinformować za pomocą powiadomienia na naszym urządzeniu mobilnym. Sprzęt ten dostępny jest za 999 złotych, zamiast 1299 złotych.

Inteligentny wideodomofon (źródło: EZVIZ)
Inteligentny wideodomofon (źródło: EZVIZ)