Świąteczna promocja, źródło: FlixClassic
Świąteczna promocja, źródło: FlixClassic

FlixClassic udostępnia funkcję Chromecast. Roczny abonament w promocji!

Od teraz użytkownicy platformy VOD FlixClassic będą mogli streamować filmy z poziomu Chromecasta. Dodatkowo, serwis przygotował świąteczną promocję, która obniża roczny abonament do 99,99 złotych.

FlixClassic – popularne klasyki i zapomniane perełki

FlixClassic to platforma udostępniająca mnóstwo filmów z całego świata, należących do klasyki kinematografii. Obecnie biblioteka filmów, dostępna w serwisie, zawiera około 400 propozycji, które emitowane są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych, a także z możliwością uruchomienia polskiego lektora lub napisów.

źródło: FlixClassic

Ta platforma VOD udostępnia nie tylko filmy, ale również seriale. Serwis, wśród swoich propozycji, proponuje zarówno popularne i doskonale znane tytuły, jak i zapomniane perełki, czyli zróżnicowane tematycznie filmy, które swego czasu zostały przyćmione przez słynniejsze produkcje.

Zapomniane perełki, źródło: FlixClassic
Zapomniane perełki, źródło: FlixClassic

Usługa udostępnia także zestaw podcastów filmowych FlixTalk w Spotify, gdzie przeprowadza rozmowy dotyczące wybranych twórców, gatunków, tematów czy tytułów.

Platforma FlixClassic w streamingu Chromecast

Serwis przygotował niespodziankę dla subskrybentów posiadających Android TV. Osoby korzystające z serwisu będą mogły wykorzystywać funkcję streamowania Chromecast za pomocą jednego kliknięcia.

Platforma jest dostępna w przeglądarce, aplikacjach iOS oraz na Androida, a także w Smart TV od Samsunga i LG. Możliwe jest również streamowanie odtwarzanych nagrań na Apple TV, przy wykorzystaniu funkcji AirPlay 2.

Poza nową funkcją dostępną w serwisie, FlixClassic przygotował promocję, która daje możliwość wykupienia rocznego abonamentu w wysokości 99,99 złotych, zamiast 129,99 złotych, co obniża stałą cenę o ponad 20%. Promocja będzie dostępna od 23 do 26 grudnia. Odtwarzanie możliwe jest na dwóch urządzeniach jednocześnie.