Cougar NxSys Aero (źródło: cougargaming.com)
Cougar NxSys Aero (źródło: cougargaming.com)

Ten fotel gamingowy ma… świecący wentylator wmontowany w oparcie

Gdy myślimy o fotelach gamingowych, zwykle przychodzi nam na myśl wygoda i wsparcie podczas wielogodzinnych sesji gier. A co, jeśli Twój fotel mógłby oferować coś więcej? Witaj w nowej erze foteli gamingowych, gdzie chłodzenie jest równie ważne, co wygoda.

Unikatowy wentylator RGB

Firma Cougar wprowadziła na rynek fotel NxSys Aero wyposażony w unikatowy, wbudowany wentylator RGB o średnicy 200 mm. Ten innowacyjny produkt jest przeznaczony dla graczy, którzy szukają komfortu. Zapewnia on skuteczną cyrkulację powietrza, skupiając się przede wszystkim na plecach, aby użytkownik czuł się chłodno nawet podczas bardzo długich sesji gier.

Urządzenie zostało zintegrowane z tyłem fotela, co eliminuje nieestetyczne przewody, zapewniając schludny i uporządkowany wygląd. Użytkownicy mają również możliwość dość prostej i szybkiej regulacji prędkości wentylatora oraz podświetlenia RGB za pomocą przełącznika, co daje pełną kontrolę nad ich środowiskiem do gier.

Cougar NxSys Aero (źródło: cougargaming.com)

Oprócz funkcji chłodzenia, fotel ma innowacyjną siatkę elastomerową i wentylowaną pokrywę z tyłu, co ma tworzyć wrażenie, jakbyśmy się unosili się w powietrzu. Brzmi ciekawie, ale raczej nierealnie. NxSys Aero wyposażony jest również w poduszkę lędźwiową, wykonaną zgodnie z normami fizjoterapii, oraz magnetyczną poduszkę pod głowę, której położenie można dostosować zgodnie ze swoimi preferencjami.

Nowoczesny design i jakość materiałów

To, co ma odróżnić mebel od tradycyjnych siedzisk kubełkowych, to fakt, że siedzisko w opisywanym modelu ma delikatnie wklęsły design, który ma oferować lepsze amortyzowanie i większy obszar wsparcia. Obity jest on wysokiej jakości skórą PVC, która została wybrana ze względu na jej oddychalność i miękkość. To zaś ma zapewnić użytkownikom świeżość i wygodę, nawet wtedy, gdy spoci się z nerwów 😉

Jeśli chodzi o dostępność, fotel będzie można nabyć w USA za równowartość 1683 złotych od połowy października w głównych sklepach, takich jak Amazon i Newegg. Natomiast w Europie jego cena wyniesie 1992 złote, a na rynki trafi pod koniec października.