Ecobee-Smart-Thermostat-Premium-and-Smart-Thermostat
Ecobee-Smart-Thermostat-Premium-and-Smart-Thermostat

Inteligentny termostat Ecobee wyreguluje temperaturę i zmniejszy rachunki za ogrzewanie

Inteligentne termostaty Ecobee pojawiły się na rynku po raz pierwszy w październiku 2008 roku. Od tego czasu producent stara się je coraz bardziej udoskonalać, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagającego klienta. Jego najnowsze produkty – inteligentny termostat Premium oraz inteligentny ulepszony termostat (Enhanced) – wprowadzają dodatkowe funkcje, których próżno szukać wśród konkurencji. Nawet w tak popularnym termostacie Nest.

Ecobee wprowadza na rynek jeszcze bardziej ulepszone termostaty

Nowe inteligentne gadżety domowe z przeznaczeniem do smart home to urządzenia znacznie bardziej zaawansowane niż ostatni Ecobee Lite 3.0. Tym razem zastosowano czujniki radarowe, które w razie potrzeby wyczują obecność domownika – czy też intruza – co zdecydowanie wpłynie na bezpieczeństwo.

Instalacja zestawu według producenta nie powinna zajmować więcej niż 45 minut, a obsługa jest tak intuicyjna, że każdy z łatwością będzie w stanie zarządzać urządzeniem za pomocą telefonu, tabletu czy też Apple Watcha. Dodatkowo Ecobee daje swoim klientom aż 3-letnią gwarancję.

Ecobee-Smart-Thermostat-Premium-and-Smart-Thermostat
Ecobee Smart Thermostat fot. Ecobee

Co w nich jest tak wyjątkowego?

Każde z urządzeń ma spory wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, który znacznie ułatwia poruszanie się po interfejsie. Producent pomyślał także o większych suwakach temperatury, wszystko dla zwiększenia wygody użytkownika.

Dodatkowo, poza funkcją jej regulacji, termostat dostarczy informacji na temat szacowanego poziom dwutlenku węgla, jakości powietrza w pomieszczeniach. Dedykowana aplikacja Ecobee będzie wysyłać powiadomienia w razie przekroczenia norm oraz znaczącego spadku jakości powietrza w pobliżu. Znajdą się tu także informacje o tym, co możemy zrobić, aby je poprawić.

Ecobee-Smart-Thermostat-Premium-and-Smart-Thermostat
Ecobee Smart Thermostat

Zadbają również o środowisko

Modele Premium oraz Enhanced zostały zaprojektowane zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju oraz w duchu dbałości o nasz klimat. Pakiet inteligentnych funkcji „eco+” ma pomóc przyszłym klientom zaoszczędzić do 230 dolarów rocznie na kosztach ogrzewania i chłodzenia, dostosowując się do trybu życia właścicieli. Warto tu także wspomnieć o pewnym „bajerze”, który oferuje model Premium – ma on wbudowany inteligentny głośnik, który można używać z asystentami głosowymi Siri lub Alexa.

Jeśli chodzi o cenę urządzeń to Premium kosztuje 250 dolarów, natomiast Enhanced – 190 dolarów.