Kamizelka haptyczna, źródło: OWO Game
Kamizelka haptyczna, źródło: OWO Game

Kamizelka haptyczna OWO – poczujesz, że dostałeś!

Firma OWO Game swoimi produktami gwarantuje wzmocnione doznania dla fanów gamingu. Dzięki kamizelce haptycznej możecie poczuć, gdy ktoś w wirtualnej rzeczywistości Was zaatakuje!

Technologia i funkcjonalność OWO Game

Do zaawansowanych gogli VR, rękawic, kontrolerów czy mnóstwa innych sprzętów dołącza kamizelka haptyczna OWO Game, która gwarantuje niezwykłe odczucia. Technologia kamizelki oparta jest o rozbudowany algorytm AI, który jest w stanie zmodyfikować dziewięć parametrów fali i generować 30 różnych odczuć dla użytkownika.

Kamizelka haptyczna, źródło: OWO Game
Kamizelka haptyczna, źródło: OWO Game

Kamizelka haptyczna jest urządzeniem bezprzewodowym, działającym w oparciu o połączenie Bluetooth 5.2, dzięki czemu użytkownik nie jest w żaden sposób skrępowany i może swobodnie się poruszać. To niespotykane dotąd 600-gramowe odzienie wykonane zostało z elastycznej lycry, co sprawia, że w łatwy sposób może dopasować się do ciała, a samo urządzenie dostępne jest w 9 rozmiarach do wyboru. Sprzęt OWO jest wyposażony w trwałą, ładowalną baterię, która pozwala aż na 8 godzin ciągłej interakcji.

Kamizelka OWO sprawi, że poczujesz, czym dostałeś!

Podstawą działania kamizelki haptycznej OWO Game są mikroczujniki, które w łatwy sposób można skalibrować i dostosować do użytkownika. Fan gamingu dostosowuje każde z mikrouczuć pod względem ich intensywności w obrębie aplikacji. Na kamizelce jest 10 obszarów, w których możliwe jest odczuwanie doznań.

Kamizelka haptyczna, źródło: OWO Game
Kamizelka haptyczna, źródło: OWO Game

Każde wrażenie składa się z jednego lub większej liczby mikroodczuć. Przykładowym wrażeniem jest strzał, który złożony jest z trzech mikroodczuć, takich jak rana wlotowa, rana wylotowa oraz krwawienie. Algorytm jest w stanie wygenerować konkretne wrażenie na podstawie podanych w aplikacji parametrów.

Biblioteka doznań jest dość bogata, zawiera takie odczucia, jak uderzenia, do których należy m. in. uderzenie toporem, sztyletem, strzałką, interakcje w postaci np. odrzutu karabinu maszynowego, kolizji, podnoszenia ciężarów czy odczuwania na ciele owadów, a także możliwość doświadczenia stresu, szybkiej jazdy czy wiatru.

Kamizelka haptyczna, źródło: OWO Game
Kamizelka haptyczna, źródło: OWO Game

OWO jest kompatybilne ze wszystkimi platformami, więc możliwe jest granie zarówno na PC, urządzeniach mobilnych czy konsolach, a produkt można zamówić już w przedsprzedaży za 399 euro (około 1860 złotych) lub zarezerwować za 50 euro (230 złotych).