Kanał Sportowy, źródło: Samsung
Kanał Sportowy, źródło: Samsung

Kanał Sportowy już dostępny na telewizorach Samsunga z Smart TV

Na początku października Kanał Sportowy ogłosił, że ich autorska platforma VOD doczekała się oficjalnego debiutu. Na dostępność na popularnych w Polsce telewizorach Samsunga przyszło nam nieco poczekać, ale oto wreszcie jest! Firma Samsung udostępniła użytkownikom Smart TV aplikację Kanał Sportowy.

Kanał Sportowy i inne sportowe aplikacje na Smart TV Samsunga

Kanał Sportowy jest już dostępny dla posiadaczy telewizorów, które zostały wprowadzone w latach od 2018 do 2022. Dzięki nowej aplikacji użytkownicy mogą oglądać sportowe zmagania na żywo, jak i w trybie powtórek, a nawet komentarzy czy podsumowań spotkań sportowych.

Kanał Sportowy, źródło: Samsung
Kanał Sportowy, źródło: Samsung

Dotychczas, osoby posiadające telewizory Samsunga, otrzymywały dostęp do kilkudziesięciu aplikacji sportowych w postaci m. in. TVP Sport czy ELEVEN SPORT, dzięki czemu użytkownicy mieli możliwość do odtwarzania części zmagań sportowych. Odtwarzanie jest możliwe także na platformach Canal+ oraz Viaplay.

Aplikacja TVP Sport umożliwia odtwarzanie spotkań sportowych na żywo, co jest szczególnie istotne teraz, w czasie mundialowych meczów w Katarze, natomiast ELEVEN SPORT daje dostęp do śledzenia meczy ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, portugalskiej, belgijskiej, a także Pucharów, które odbywają się na terenie Niemiec i Anglii oraz wyścigów Formuły 1.

Sprzęt, który uczyni zmagania sportowe jeszcze bardziej wciągającymi!

Samsung ma w swojej ofercie mnóstwo rozwiązań, które wszelkie sportowe wydarzenia mogą pokazać w dużo lepszej jakości i dokładności. Tegoroczne nowości Samsunga rozwinęły się w kierunku technologii QD OLED, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie jeszcze lepszych odczuć, poprzez dużą jasność, głęboką czerń oraz wysokiej jakości kontrast.

Do końca grudnia firma dała również możliwość zakupu ze zwrotem do 2 tysięcy złotych na telewizory 55-calowe i 65-calowe z technologią QD OLED S95. Do istotnych cech tych telewizorów należy również funkcja upłynniania ruchu, dzięki czemu dynamika spotkań będzie pozbawiona rozmyć czy opóźnień.

Kanał Sportowy, źródło: Samsung
Kanał Sportowy, źródło: Samsung

Na odczuwanie doznań ze spotkań sportowych ma również wpływ dźwięk. Również w tej kwestii Samsung nie zawodzi, poprzez wprowadzenie funkcji dźwięku, który jest w stanie podążać za akcją odbywającą się na ekranach naszych telewizorów. Wszystko to możliwe jest dzięki rozbudowanemu systemowi głośników.