Koszulka haptyczna OWO Haptic Gaming System
źródło: materiały prasowe

Koszulka zwiększająca immersję teraz w asasyńskiej edycji!

Istnieje koszulka, która znacząco polepszy Wasze doznania gamingowe. Wyposażona została w silniki haptyczne oraz można ją podłączyć do różnych konsol, a także PC. Fani serii o skrytobójcach, walczących z potężnymi Templariuszami, będą szczególnie zainteresowani, gdyż najnowszy produkt inspirowany jest nadchodzącym Assassin’s Creed: Mirage! Ile kosztuje i kiedy będzie dostępna ta niezwykła część garderoby…?

Prawdziwa koszulka gamingowa

Takim terminem mógłbym określić OWO Haptic Gaming System, czyli koszulkę, która zdolna jest do odtworzenia tego, co dzieje się na ekranie ze sterowaną przez gracza postacią. Albo raczej odtworzenia, przetworzenia i sprawienia, by gracz również to poczuł. Niezależnie od tego, czy na ekranie postać doświadcza właśnie czegoś przyjemnego, czy wręcz przeciwnie, gracze również mają możliwość odczucia tego przed swoimi telewizorami tudzież monitorami.

Wszystko za sprawą silników haptycznych, które reagują w czasie rzeczywistym na to, co dzieje się w grze i odpowiednio dostosowują swoje wibracje. Immersja z tego typu akcesorium jest zdecydowanie zwiększona, w porównaniu do standardowego grania. Co ciekawe, garderoba OWO jest kompatybilna nie tylko z PC, ale również konsolami PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S i X.

Fani gier o skrytobójcach mogą z kolei zacierać ręce (i przygotowywać portfele), gdyż zapowiedziana została edycja inspirowana nadchodzącym Assassin’s Creed: Mirage. Choć data premiery tej koszulki nie jest znana, tak wiemy, co potencjalni nabywcy mogą znaleźć w opakowaniu. W środku (poza odzieżą) mają być również wkładki żelowe, urządzenie OWO, kabel ładujący, saszetka na sprzęt oraz kod aktywacyjny do gry.

Koszulka zwiększająca immersję teraz w asasyńskiej edycji!
Koszulka haptyczna OWO Haptic Gaming System w edycji inspirowanej Assassin’s Creed: Mirage (źródło: owogame.com)

Za przyjemność się płaci…

Nic, co intrygujące, nie może być tanie, czego dobrym przykładem jest chociażby złota edycja Apple Vision Pro autorstwa Caviar. Inna sprawa, że wspomniane gogle do rzeczywistości wirtualnej już same w sobie należą do jednych z najdroższych na rynku. Nie inaczej jest w przypadku wszelkiego rodzaju akcesoriów pogłębiających immersję (i nie tylko). Choć nie wiemy, ile kosztować będzie edycja inspirowana nadchodzącym AC: Mirage, to znamy cenę samej koszulki w limitowanej do 2000 sztuk edycji założycielskiej.

Żeby cieszyć się wspomnianą koszulką, musimy znaleźć w portfelu 499 euro (około 2216 złotych) – wysyłka jest darmowa w chwili pisania tego artykułu, jednak najpewniej się to zmieni. Edycja inspirowana grą Ubisoft też może kosztować więcej, niż wymieniona wyżej kwota – ostatecznie poza koszulką, dostajemy również grę. Trzeba jednak przyznać, że wygląda ona naprawdę dobrze…