LG pokazało lodówkę MoodUP... zmieniającą kolory

LG pokazało lodówkę MoodUP… zmieniającą kolory

Na tegorocznych targach IFA 2022 w Berlinie firma LG zaprezentowała nowe urządzenie domowe, które zrobiło nie lada wrażenie na uczestnikach wydarzenia. Mowa o lodówce LG MoodUP z wbudowanymi w drzwi panelami LED, zmieniającymi swój kolor. 

Nikt nie zrozumie Cię lepiej niż lodówka

Za pomocą aplikacji ThinkQ firmy LG steruje się panelami świetlnymi, oferującymi szereg rozwiązań kolorystycznych. 22 kolory górnego oraz 19 kolorów dolnego panelu to zdecydowanie wystarczająco, by pozwolić użytkownikowi zmianę układu barw do syta.

Możemy skorzystać również z gotowych schematów kolorów, w zależności od naszego obecnego nastroju i preferencji. Przykładowo, możemy użyć schematu dla dobrego samopoczucia – dostaniemy w zamian miękkie i kojące kolory. Jeżeli chcemy skonfigurować panele względem obecnej pory roku – proszę bardzo, już się robi.

Kolejnym atutem są wbudowane głośniki Bluetooth, które łączą się z komputerem lub urządzeniem mobilnym. Możemy odtwarzać piosenki z listy LG Music Collection, pasujące do motywu kolorystycznego lub pozwolić lodówce zmieniać kolory w synchronizacji z muzyką. Firma LG musiała wziąć sobie głęboko do serca stwierdzenie, że domówki prędzej czy później zawsze kończą się w kuchni 😉

LG pokazało lodówkę MoodUP... zmieniającą kolory

Funkcjonalność lodówki MoodUP

Warto wspomnieć również o funkcjonalnej perspektywie lodówki. Panele, z których składa się nowinka firmy LG, będą wielokrotnie migać w momencie, gdy zostawimy otwarte drzwiczki. Producent pomyślał również o nocnych markach, lubiących podjeść czasami małego co nieco. W tym celu drzwi zamrażarki będą świecić jaśniej w nocy, aby ułatwić drogę do późno wieczornej jadłodajni.

Ponadto w urządzeniu nie zabrakło zaawansowanego chłodzenia i inteligentnych technologii dla lepszej świeżości żywności i większej wygody użytkowników. Możemy spodziewać się również modelu, który pozwoli nam zobaczyć zawartość lodówki bez jej otwierania. 

LG pokazało lodówkę MoodUP... zmieniającą kolory

Na chwilę obecną producent nie wspomniał nic o dacie rynkowej premiery oraz przewidywanej cenie, którą przyjdzie nam zapłacić za nowoczesną lodówkę MoodUP. Osoby zainteresowane jej kupnem będą musiały jeszcze chwilę poczekać. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a głodnym wrażeń potencjalnym użytkownikom pozostało na ten moment obejść się smakiem i… pokornie wyczekiwać swojej zdobyczy.