Monsieur Cuisine Smart i Monsieur Cuisine Connect / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Promocja na Lidlomix już jutro! Nie przegap

Na łamach oiot.pl zdążyliśmy Was jako jedni z pierwszych w Polsce poinformować o nadchodzącej promocji na robota kuchennego Silvercrest Monsieur Cuisine Smart. Żeby nie było, że nie przypomnieliśmy – promocja na Lidlomix rusza już jutro z samego rana (jutro, czyli 5 września 2022)!

Świetna promocja i dostępność online

Jak już być może wiecie, Lidlomix w wersji Smart dostępny jest w Polsce od pół roku – trafił do sprzedaży w kwietniu. Wtedy jego cena wynosiła 2499 złotych i nic nie wskazywało na to, że ta ulegnie zmianie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę szalejącą w Polsce inflację oraz, co prawdopodobnie jeszcze bardziej istotne – wielkie zainteresowanie, jakie wzbudza ten produkt.

A tu jednak Lidl nas zaskoczył! I to podwójnie. Bo nie dość, że urządzenie trafia do sprzedaży w dość znacznie obniżonej cenie – bo za 2199 złotych (czyli o 300 złotych taniej!), to jeszcze będzie je można kupić nie tylko w sklepach stacjonarnych (wyczuwam wojny w poszczególnych sklepach ;)), ale również online!

Co ciekawe, będzie to pierwszy raz w historii robota Lidla, kiedy będzie go można kupić online – a konkretnie pod tym adresem. O ile jednak wiadomo, o której otwierane są poszczególne stacjonarne lokalizacje Lidla, tak nie mamy żadnych informacji na temat tego, o której godzinie ruszy sprzedaż na stronie internetowej sklepu.

Promocja na Lidlomix już jutro! Nie przegap

Popularny sprzęt szybko znika z półek

Dlaczego tak grzejemy temat robota, potocznego zwanego Lidlomix? Ano dlatego, że jest słabo dostępny – gdy pojawia się w sprzedaży, bardzo szybko z niej znika. Spodziewam się, że dokładnie z taką samą historią będziemy mieli do czynienia tym razem – zwłaszcza, że nie mówimy przecież wyłącznie o rzucie urządzenia do sklepów, ale również znacznej promocji.

A inna rzecz jest taka, że to bardzo przydatny w kuchni sprzęt, który pozwala zaoszczędzić sporo czasu podczas gotowania. Zresztą, to wszystko sprawdził dla Was Kacper w recenzji Smarta, jak i w porównaniu Smarta do wcześniejszego robota z Llidla – modelu Connet.

Zanim zatem kupisz nowego Lidlomiksa, zajrzyj do naszych wpisów na jego temat:

_

„Lidlomix” nie jest oficjalną nazwą opisywanych robotów kuchennych. Jest to jedynie przydomek, nadany im ze względu na dostępność w sieci sklepów Lidl.