Monsieur Cuisine Smart / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
Monsieur Cuisine Smart / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Monsieur Cuisine Smart wraca do sklepów. Gdzie i kiedy kupimy „Lidlomixa”?

Przystępnie wycenione wielofunkcyjne roboty kuchenne już od dawno stanowią obiekt pożądania wielu osób. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się tak zwany „Lidlomix”. Sieć sklepów Lidl zapowiada, że Monsieur Cuisine Smart powraca i przez kilka dni znowu będzie można go dostać. Gdzie i kiedy go szukać?

Możliwości robota kuchennego z dyskontu

Najnowsza wersja robota kuchennego z sieci sklepów Lidl została udoskonalona względem swoich poprzedników. Najnowszy model „Lidlomixa” oferuje aż 11 funkcji: gotowanie na parze, gotowanie, siekanie, ważenie, emulgowanie, zagniatanie, rozdrabnianie, mieszanie, smażenie, sous vide oraz wolne gotowanie. Dzięki maksymalnej mocy 1050 W jest on w stanie dokładnie mieszać i gotować. Cechuje się on 10-stoipniową regulacją prędkości, trybem turbo oraz regulacją temperatury w zakresie od 37 do 130 stopni Celsjusza.

Monsieur Cuisine Smart obsługuje się za pomocą 8-calowego wyświetlacza dotykowego, który otwiera użytkownikom nie tylko łatwy dostęp do ustawień, lecz również pozwala korzystać z bogatej książki z przepisami wideo krok po kroku, funkcję planowania posiłków oraz tworzenia listy zakupów. Ekran to nie jedyny sposób na sterowanie urządzeniem – robot umożliwia także sterowanie z poziomu Asystenta Google, pozwalając na zmianę temperatury lub zmianę trybu za pomocą polecenia głosowego.

Monsieur Cuisine Smart wraca do sklepów

Sieć sklepów Lidl zapowiada, że wkrótce najnowszy robot kuchenny ponownie wejdzie do sprzedaży. Oferta jest jednak bardzo ograniczona, gdyż dotyczy zaledwie trzech dni – Monsieur Cuisine Smart będzie dostępny między czwartkiem 30 czerwca a sobotą 2 lipca. Liczba sztuk jest jednak ograniczona, a zainteresowanie ogromne. Niewykluczone, że sklepowe półki opustoszeją znacznie wcześniej.

Najnowszego „Lidlomixa” będzie można zdobyć wyłącznie w sklepach stacjonarnych i tym razem również nie trafi do sprzedaży na oficjalnej stronie Lidla. Najpewniej w sieci pojawią się oferty odsprzedaży urządzenia, lecz te zazwyczaj wiążą się z wyższą ceną oraz są obarczone ryzykiem oszustwa. Zalecamy ostrożność podczas robienia zakupów w niezaufanych źródłach.

Monsieur Cuisine Smart / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
Monsieur Cuisine Smart / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

A skoro o cenie mowa – ta nie zmieniła się względem kwietniowej premiery robota. Urządzenie wciąż ma kosztować 2499 złotych, co stanowi atrakcyjną ofertę w porównaniu z niektórymi tego typu produktami na rynku.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, zachęcamy również do przeczytania recenzji tego sprzętu. Nasz redaktor Kacper jakiś czas temu wnikliwie sprawdził, co potrafi najnowsze dziecko z rodziny Silvercrest Kitchen Tools, a także porównał robota z jego starszym bratem – modelem Connect.

Równocześnie przypominamy, że „Lidlomix” nie jest oficjalną nazwą opisywanych robotów kuchennych. Jest to jedynie przydomek nadany im ze względu na dostępność w sieci sklepów Lidl.