Monsieur Cuisine Smart i Monsieur Cuisine Connect / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Lidlomix NAJTANIEJ – tylko przez jeden dzień!

Wielofunkcyjny robot kuchenny z bazą przepisów to marzenie wielu. Znany i lubiany „Lidlomix”, gdy tylko pojawia się w sprzedaży, szybko z niej znika przez wzgląd na spore zainteresowanie. A coś czuję, że wkrótce rozejdzie się wręcz błyskawicznie, bo zostanie objęty wyjątkową promocją, ściśle ograniczoną czasowo. Na jego zakup będziecie mieli tylko jeden dzień. Wyczuwam zaciętą walkę!

Lidlomix w doskonałej cenie

Lidlomix to lubiany i szalenie popularny robot kuchenny, który co jakiś czas gości na naszych łamach. Zresztą, to chyba doskonały moment, by odesłać Was do naszych najważniejszych wpisów na jego temat. A są to:

Najnowszy z modeli, Smart, trafił do sprzedaży w kwietniu bieżącego roku i błyskawicznie zniknął z półek sklepowych. Później można go było kupić w trzydniowym rzucie na przełomie czerwca i lipca, po czym znów słuch po nim zaginął. Nadchodzi wrzesień, wszyscy myślą o powrotach do szkół, a Lidl zaskakuje nie tylko powrotem swojego robota do sprzedaży, ale i promocją na niego!

Standardowa cena Monsieur Cousine Smart od momentu debiutu na polskim rynku utrzymywała się na stałym poziomie, wynoszącym 2499 złotych. Szalejąca inflacja sugerowałaby, że jeśli robot ponownie pojawi się w dystrybucji, jego cena – zamiast maleć – będzie rosnąć, a tu taka niespodzianka!

Promocja na Lidlomix w wersji Smart będzie obowiązywała wyłącznie 5 września 2022. Tego dnia i tylko tego, będziecie mogli kupić go za 2199 złotych, czyli o 300 złotych taniej! Czyli, co ważne, najtaniej w historii – taniej jeszcze nigdy nie było.

Co ważne, robota kuchennego będzie można nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych Lidla, jak i online (co jest zresztą sporą nowością, bo do tej pory rzuty były wyłącznie stacjonarne).

Wyczuwam długie kolejki przed sklepami i padającą non stop stronę internetową sklepu… 😉

Monsieur Cousine Smart vel „Lidlomix” pomocny w kuchni

Korzystanie z takiego robota to dobry sposób na zmianę nawyków żywieniowych (zapomniane marchewki z dna lodówki w końcu znajdą swoje przeznaczenie), zwłaszcza mając do dyspozycji rozbudowaną bazę przepisów, wystarczających dla początkującego kucharza.

Wiele w kuchni zrobi za ciebie: waży, miesza, kroi, miksuje, gotuje i podsmaża. Odejmuje część obowiązków, prowadzi użytkownika za rękę (wydaje komendy, co, w jakiej ilości i kiedy dodać oraz wyświetla pasek z pozostałym czasem gotowania) i kontroluje sytuację. Eliminuje kuchenne wpadki, takie jak przypalone potrawy czy dania z totalnie niepasującym składnikiem dodanym według wizji gotującego. 

Monsieur Cuisine Smart / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
Monsieur Cuisine Smart / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

_
„Lidlomix” nie jest oficjalną nazwą opisywanych robotów kuchennych. Jest to jedynie przydomek, nadany im ze względu na dostępność w sieci sklepów Lidl.