Twinkly Squares - ozdobne panele LED-owe do każdego typu wnętrza

Twinkly Squares – ozdobne panele LED-owe do każdego typu wnętrza

Markę Twinkly możecie kojarzyć przede wszystkim z produkcji jednych z najciekawszych inteligentnych światełek na choinkę (i strasznie drogich przy okazji ;)). Wkrótce do jej oferty dołączą panele LED-owe „Squares”, które po raz pierwszy zostały właśnie pokazane podczas targów IFA 2022 w Berlinie. Nowy produkt Twinkly ma współpracować ze wszystkimi wiodącymi systemami i prezentuje się doskonale!

Specjalizująca się w tworzeniu różnego rodzaju inteligentnego oświetlenia firma Twinkly zapowiedziała nowy produkt w swoim portfolio. „Squares” (z ang. „kwadraty”), bo o nich mowa, mają być panelami złożonymi z kwadratów w kolorze czarnym – po 8 w poziomie i w pionie.

Razem daje to użytkownikowi 64 lampy LED, które może dowolnie personalizować. Same panele mają być modularne, co oznacza, że można je dowolnie łączyć w taki sposób, by wyświetlić większe obrazy lub dostosować wnętrze do własnych preferencji.

Twinkly Squares - ozdobne panele LED-owe do każdego typu wnętrza
Panele „Squares” Twinkly mogą zdobyć niesamowitą popularność

Co wiemy na pewno?

Znamy wymiary paneli – mają mieć po 16 cm długości i szerokości. Każdy osobny kwadrat prawdopodobnie więc będzie miał nieco poniżej dwóch centymetrów. Jak wspomniałem wcześniej, producent zapewnia o możliwości współpracy wielu paneli, a całość ma być zasilana przy wykorzystaniu USB-C.

Wiemy również, że Twinkly przy swoim nowym produkcie postawił na współpracę z wszystkimi liczącymi się systemami. „Squares” ma współpracować z urządzeniami sterowanymi przy pomocy HomeKit (Apple), Alexy (Amazon), a także asystentem Google oraz Homey.

Wielbiciele gamingu prawdopodobnie ucieszą się również z faktu, że „kwadraty” będą kompatybilne z Chroma RGB Razera oraz Omen Light Studio HP.

Grupa docelowa „Squares”, czyli dla kogo te kwadraty?

Producent deklaruje, że jego produkt świetnie się sprawdzi w różnego rodzaju przestrzeni. Kwadraty mają nadać tonu biurom, domowi oraz stanowić doskonałe dopełnienie każdego stanowiska gamingowego. Panele będą mogły wyświetlać nie tylko podstawową paletę barw, ale także gradienty, więc kwestie związane z wyborem kolorów oraz ich odcieni mają być ograniczane jedynie wyobraźnią użytkownika.

„Squares” mają być sprzedawane w różnego rodzaju pakietach – od pojedynczego panelu, przez zestaw złożony z trzech, aż po taki z pięcioma. Kontroler będzie możliwy do nabycia w ramach zestawu, nie wiemy jednak, czy będzie też możliwość dokupienia go osobno.

Oficjalna premiera zaplanowana jest na 15 września, a licznik na stronie producenta nieustannie odmierza do niej czas. Prawdopodobnie wtedy poznamy wszystkie pozostałe szczegóły, toteż nie pozostaje nam nic innego, jak niecierpliwie odliczać dni!