TP-Link rozszerza ofertę o listwę zasilającą ze wsparciem HomeKit

TP-Link rozszerza ofertę o listwę zasilającą ze wsparciem HomeKit

TP-Link zapowiada wprowadzenie listwy zasilającej Tapo Smart Wi-Fi (Tapo P300) na rynek europejski. Po pozytywnym przyjęciu reszty gadżetów Smart Home tego producenta, spodziewamy się sprzętu naprawdę dobrej jakości.

Dobre listwy zasilające Tapo

TP–Link stosunkowo niedawno wprowadził do oferty pierwsze gniazdko dla fanów HomeKit. Po niespełna roku (i dobrym przyjęciu tej serii produktów), producent zapowiedział nową listwę zasilającą, stworzoną dla mieszkańców Europy. 

Tapo Smart WiFi, czyli Tapo P300, to listwa wyposażona w 3 gniazda, obsługujące wtyczki typu C, E, F, i trzy porty USB, w tym dwa z opcją szybkiego ładowania (jeden USB-C i dwa USB-A). Każde z gniazdek jest wyposażone w subtelną diodę LED, która informuje o pełnym naładowaniu urządzenia. 

Na listwie znajduje się też przycisk włączający i wyłączający źródło prądu. Długość przewodu to 1,5 m.

Przemyślana funkcjonalność Tapo P300

Co jeszcze oferuje listwa Tapo Smart Wi-Fi? Po pierwsze, zwiększoną odległość pomiędzy gniazdami, aby można było komfortowo wpiąć do niej różnych kształtów wtyczki – w tym również gniazdka inteligentne, które, co do zasady, są nieco szersze niż standardowe wtyczki.

A po drugie – wielotorowe zaplecze bezpieczeństwa. Dwa wgłębienia umożliwiają montaż na ścianie – z dala od dzieci lub zwierząt domowych. Obudowa jest solidna i ognioodporna. Może się pochwalić też systemem chroniącym przed przegrzaniem. A o klasycznym, choć niewidocznym, bolcu uziemienia, nie musimy już chyba wspominać.

Urządzenie łączy się z Wi-Fi i może być zarządzane głosowo, dzięki asystentom głosowym Amazona i Google. Sterowanie jest także możliwe dzięki Apple Home i Siri.

To kolejny gadżet w ofercie TP-Link, który zapowiada się bardzo dobrze. Podejrzewamy, że wysoką jakością działania nie odróżni się od dobrze ocenionego TP-Link Tapo P110. Pomimo niewielkiej liczby gniazd, to gadżet, z którym można rozpocząć przygodę ze smart home i nie być zawiedzionym.

Póki co, data premiery nie jest znana. Gdy się to zmieni – z całą pewnością damy Wam znać.