Lidlomix
Monsieur Cuisine Smart 1200 (Źródło: lidl.pl)

Doskonała promocja na Lidlomix! Monsieur Cuisine Smart tańszy o 500 złotych

Jeżeli myślałeś kiedykolwiek o zakupie robota kuchennego z funkcją gotowania, to już za chwilę będzie na to idealny moment. Lidl wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i obniża cenę swojego flagowego produktu – Monsieur Cuisine Smart, znanego również jako Lidlomix, aż o 20%. Tak, dobrze czytasz – będziesz go mógł nabyć za jedyne 1999 złotych, a więc aż o 500 złotych taniej. Czyż to nie jest najciekawsza oferta w historii Lidla?

Lidl Plus: Twoja brama do najkorzystniejszych promocji

Oczywiście, jak we wszystkim, jest tu mały haczyk. Żeby skorzystać z obniżki ceny, należy najpierw zainstalować aplikację Lidl Plus na swoim smartfonie. To właśnie tam znajduje się kupon zniżkowy na Monsieur Cuisine Smart. Kiedy już będziesz w sklepie, pamiętaj o aktywowaniu kuponu, zanim podejdziesz do kasy.

Aplikacja oferuje również inne atrakcyjne promocje, a także możliwość płatności za zakupy za pomocą usługi Lidl Pay. Wystarczy dodać swoją kartę płatniczą do aplikacji, a paragon za zakupy otrzymasz bezpośrednio na smartfon.

monsieur cuisine smart (źródło: lidl.gazetkapromocyjna.com.p)
Monsieur cuisine smart (źródło: lidl.gazetkapromocyjna.com.pl)

Wyjątkowa promocja – tylko od 12 do 14 czerwca

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje tylko przez trzy dni – od 12 do 14 czerwca. Jeśli więc planowałeś zakup nowoczesnego robota kuchennego, to warto poczekać jeszcze tych kilka dni i skorzystać z obniżki. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy to urządzenie jest dla Ciebie, poniżej przypomnimy Ci jego najważniejsze funkcje.

monsieur cuisine smart (źródło: lidl.gazetkapromocyjna.com.p)
Monsieur cuisine smart (źródło: lidl.gazetkapromocyjna.com.pl)

Co potrafi Monsieur Cuisine Smart?

Jest to robot kuchenny, który pozwoli Ci nie tylko przyspieszyć codzienne gotowanie, ale także zdecydowanie zwiększyć jego komfort. Co ważne, ten niewielki sprzęt może z powodzeniem zastąpić wiele innych urządzeń kuchennych. Jednym z największych atutów urządzenia jest bogactwo funkcji – aż 11 różnych zastosowań. MC Smart potrafi gotować, gotować na parze, siekać, ważyć, emulgować, zagniatać, rozdrabniać, mieszać, smażyć, gotować sous vide i działać jako slow cooker.

Został wyposażony w moduł Wi-Fi, dzięki czemu masz dostęp do ogromnej bazy przepisów – ponad 600. Każdy z nich zawiera instrukcję wideo, która krok po kroku pomoże przygotować danie. Duży, ośmiocalowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, ułatwia obsługę urządzenia.

Oczywiście na łamach oiot.pl dostępna jest recenzja Monsieur Cuisine Smart.