Lidlomix
Monsieur Cuisine Smart 1200 (Źródło: lidl.pl)

Monsieur Cuisine Smart znów dostępny w sklepach Lidl

SilverCrest Monsieur Cuisine Smart, szerzej znany jako „Lidlomix”, ponownie pojawi się w sprzedaży. Kiedy, gdzie i za ile?

Co potrafi Monsieur Cuisine Smart (MC Smart)?

Cóż, w zasadzie wszystko, czego możemy zapragnąć od robota kuchennego. SilverCrest Monsieur Cuisine Smart ma bowiem aż 11 różnych funkcji. Konkrety? Bardzo proszę: gotowanie, gotowanie na parze, siekanie, ważenie, emulgowanie, zagniatanie, rozdrabnianie, mieszanie, smażenie, sous vide oraz funkcja wolnego gotowania. Oto, co potrafi popularny i pożądany przez klientów „Lidlomix”.

Ponadto jest on wyposażony w moduł Wi-Fi, dzięki czemu możemy sprawdzić dowolny przepis bezpośrednio na urządzeniu. Jest w czym wybierać, ich baza bowiem wynosi ponad 600 i każdy z nich ma instrukcję wideo, dzięki której osoby niemające do czynienia z gotowaniem na co dzień mogą w łatwy sposób, krok po kroku, przygotować dowolne danie.

To jednak nie koniec jego funkcji. Poprzednia wersja, czyli Monsieur Cuisine Connect, nie oferowała takiej mocy, jak obecnie dystrybuowana. MC Smart bowiem może się pochwalić mocą gotowania na poziomie 1050 W oraz 1000 W miksowania. Ma ponadto większy, ośmiocalowy wyświetlacz, w dodatku o wyższej rozdzielczości.

Producent chwali się również, że najnowsze urządzenie z serii Monsieur Cuisine oferuje bardziej intuicyjną obsługę oraz wspiera nowe funkcje. Możemy bowiem między innymi tworzyć tygodniowe plany posiłków (wraz z opcją dostosowania porcji) oraz przygotowywać listy zakupów. Urządzeniem można również sterować głosowo, przy pomocy Asystenta Google. Funkcja ta działa jednak jedynie w języku angielskim i kiedy urządzenie jest podłączone do Internetu.

Monsieur Cuisine Smart / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
To w ile sekund się wyprzeda tym razem…?

Kiedy, gdzie i za ile, czyli najważniejsze informacje dotyczące „Lidlomixa”

Robot kuchenny dostępny będzie w sklepach stacjonarnych Lidl Polska oraz w sklepie internetowym od poniedziałku – 10 października 2022 roku. Sprzedaż rusza o godzinie 7:00, a zainteresowani mogą już teraz włączyć opcję powiadomienia, gdy produkt stanie się dostępny.

W dniu rozpoczęcia sprzedaży, klienci będą mogli nabyć swój egzemplarz w cenie 2399 złotych. Od wtorku cena Monsieur Cuisine Smart ma wynosić 2499 złotych.

Jeśli rozważasz zakup, ale nie masz pewności, czy urządzenie jest dla Ciebie, to zachęcam do zapoznania się z recenzją SilverCrest Monsieur Cuisine Smart, autorstwa naszego redakcyjnego kolegi, Kacpra.

_

Lidlomix nie jest oficjalną nazwą Monsieur Cuisine Smart. Określenie to jednak jest potocznie używane ze względu na sprzedawanie robota w sklepach Lidl.