Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)

Monsieur Cuisine Smart w promocji. Popularny Lidlomix można ponownie kupić taniej

Lidlomix znowu można zakupić taniej. Wszystko dzięki promocji oraz wprowadzeniu kodu rabatowego. Monsier Cuisine Smart jest świetnym rozwiązaniem dla zabieganych kuchcików, którym zależy na szybkim i prostym gotowaniu. W jakiej cenie jest teraz dostępny?

Pojemność i wielkość robota oraz części zestawu

Pomocnicy kuchenni w formie wielofunkcyjnych robotów stają się coraz bardziej popularni. Na rynku pojawia się więcej firm proponujących własne urządzenia, które dostępne są również w sieciówkach. Wśród najbardziej znanych można wymienić m. in. Thermomix czy konkurencyjny Lidlomix, a dokładniej Monsieur Cuisine Smart. Teraz można zakupić go w promocji.

Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)

Robot kuchenny z funkcją WiFi pracuje z maksymalną mocą rzędu 1200 W. Wyjmowana misa ze stali nierdzewnej została wyposażona w trzy uchwyty oraz osiąga pojemność 4,5 litra, przy czym można ją napełnić do poziomu 3 litrów. Szczelna pokrywka ma otwór, przysłaniany przezroczystą miarką, który ułatwia napełnianie. Ponadto zestaw urządzenia zawiera koszyk, nakładkę do gotowania na parze, nasadkę do ubijania, wkład z ostrzami oraz szpatułkę.

Urządzenie jest dość spore – jego wymiary to około 45,7 na 37 na 29 centymetrów. Trzeba to z pewnością wziąć pod uwagę podczas zakupu, szczególnie w przypadku posiadania niewielkiej kuchni.

Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)

Funkcjonalność Monsieur Cuisine Smart oraz promocyjna cena

Urządzenie jest niezwykle intuicyjne, wszelkie ustawienia można w łatwy sposób dostosować na 8-calowym, kolorowym ekranie. Robot łączy się z siecią WiFi i samodzielnie aktualizuje, ma wiele trybów (również samodzielnego czyszczenia), które ułatwiają codzienne gotowanie. Ponadto sprzęt wyświetla różnego rodzaju przepisy, zarówno dodane systemowo, jak i własne oraz innych użytkowników, a jest to możliwe dzięki tworzonej w sieci społeczności. Monsieur Cuisine Smart otrzymał też dostęp do sterowania głosowego za pomocą Asystenta Google. Powiem szczerze, że opcja ta działa naprawdę świetnie w połączeniu z inteligentnym wyświetlaczem Nest Hub drugiej generacji.

Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)

Pomocnika kuchennego można teraz zdobyć taniej w sklepie internetowym Lidla. Cena sprzed ostatnich 30 dni wynosi 2199 złotych, choć kilka miesięcy temu kosztował nawet 2499 złotych. Teraz jednak urządzenie z Lidla można dopaść jeszcze taniej. Promocja pozwala na zakup robota za kwotę 2089 złotych, a dzięki wprowadzeniu kodu rabatowego o treści „RABAT100” można tę kwotę obniżyć jeszcze bardziej. Kod należy wprowadzić w trzecim kroku zakupu, po podaniu adresu oraz wyborze rodzaju płatności. Ostateczna cena sprzętu może zatem wynieść 1989 złotych, a to naprawdę dobra cena jak na tego rodzaju sprzęt.