Promocja Motoroli
Promocja Motoroli

Motorola przedłuża promocję. Inteligentny zegar Lenovo w prezencie!

Firma Motorola przedłuża ofertę, która przy zakupie smartfona Edge 30 Neo, umożliwia klientowi otrzymanie darmowego inteligentnego zegara firmy Lenovo.

Motorola Edge 30 Neo, czyli połączenie elegancji i funkcjonalności

Motorola oferuje w sprzedaży smartfon dostępny w czterech kolorach. Edge 30 Neo, poza niespotykanymi wcześniej barwami, oferuje smukłą i lekką formę smartfona, który został wyposażony w tylne oświetlenie modułowe w postaci LED-owego paska. Aparat główny Edge 30 Neo ma 64 Mpix oraz optyczną stabilizację obrazu, natomiast przedni aparat – 32 Mpix.

Edge 30 Neo, źródło: Motorola
Edge 30 Neo, źródło: Motorola

Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz POLED, którego technologia wykorzystuje elastyczne plastikowe podłoże, w zamian za szklane, gdzie osadzany jest półprzewodnik elektroluminescencyjny.

Przekątna wyświetlacza osiąga ma 6,28 cala, a częstotliwość odświeżania sięga 120 Hz. Motorola postawiła również na wysoką jakość dźwięku, stosując dwa głośniki stereo, działające w oparciu o technologię Dolby Atmos.

Edge 30 Neo, źródło: Motorola
Edge 30 Neo, źródło: Motorola

Prezent od Motoroli – promocja przedłużona

Firma Motorola zorganizowała promocję, w której to przy zakupie smartfona Edge 30 Neo, możliwe jest otrzymanie inteligentnego zegara Lenovo Smart Clock 2. Do otrzymania zegara wystarczy jedynie zakupienie produktu u jednego z partnerów Motoroli, zachowanie dowodu zakupu i jego zarejestrowanie. Po zweryfikowaniu przesłanego zgłoszenia, firma prześle zegar Lenovo Clock 2 na podany w zgłoszeniu adres.

Zegar został wyposażony w podstawkę do ładowania bezprzewodowego, co możliwe jest w przypadku telefonu Edge 30 Neo. Promocyjny Smart Clock 2 ma ekran o wielkości 4 cali, na którym, poza godziną, wyświetlana jest informacja dotycząca stanu pogody, a także zdjęcia.

Sprzęt Lenovo może być sterowany przy użyciu Asystenta Google, co daje łatwą możliwość do jego kontrolowania, ale także innych domowych smart urządzeń. Inteligentny zegar może także służyć jako głośnik, dzięki czemu użytkownik może słuchać muzyki czy podcastów.

Lenovo Smart Clock 2, źródło: Lenovo
Lenovo Smart Clock 2, źródło: Lenovo