Nowa myjka (źródło: Karcher)
Nowa myjka (źródło: Karcher)

Kärcher prezentuje nową gamę myjek. Samochód i posesja będą czystsze niż dotychczas

Firma Kärcher wprowadza do sprzedaży nowy zestaw myjek ciśnieniowych w pięciu różnych klasach wydajności. Ich zastosowania są przeróżne – jedno jest pewne, dzięki nim użytkownik w łatwy sposób oczyści samochód czy utwardzone tereny wokół domu.

Klasy o różnych poziomach wydajności i licznych akcesoriach

Nowe produkty myjące Kärcher dostępne są w pięciu różnych klasach, od K2 do K7, które różnią się między sobą poziomem wydajności, a co za tym idzie promieniem roboczym. Każdy z dostępnych modeli myjek wyposażony został w szybkozłącze typu Quick Connect, wąż ssący środek czyszczący, a także uchwyt dedykowany dla lancy spryskującej oraz wysokociśnieniowego pistoletu spustowego. Poza klasami wydajności, poszczególne modele różnią się między sobą także wyglądem.

W klasach powyżej K4 myjki otrzymały wbudowany silnik elektryczny, który chłodzony jest wodą. Ponadto wszystkie modele, poza K2, zostały wyposażone w koła, dzięki czemu użytkownik w wygodny i prosty sposób może zająć się oczyszczaniem pojazdu czy powierzchni.

Myjka K4 (źródło: Karcher)
Myjka K4 (źródło: Kärcher)

Modułowe myjki Kärcher zwalczą uporczywe zabrudzenia

Najwyższy model K7 ma w zestawie wąż wysokociśnieniowy o długości aż 10 metrów, urządzenia o klasie średniej zostały wyposażone w węże sześcio- lub ośmiometrowe, natomiast podstawowe modele mają dostęp do węża 4-metrowego.

W zestawie produktów Kärcher podstawowej klasy znajduje się lanca spryskująca oraz dysza obrotowa, która umożliwia wygenerowanie obrotowego strumienia wody. Taki przepływ pozwala na lepsze usuwanie zanieczyszczeń i silnych zabrudzeń czy nalotów. Wyższe modele zostały wyposażone również w lancę typu Vario Power, dzięki której możliwe jest bezstopniowe regulowanie ciśnienia środka czyszczącego.

Model K7, stanowiący najwyższą klasę, zapewnia wysokie ciśnienie przepływu wody rzędu 180 barów oraz wydajność tłoczenia na poziomie 600 litrów na godzinę.

Ceny nowości Kärchera:

  • K2: 609 złotych,
  • K4: 1319 złotych,
  • K7: 1799 złotych.