Philips Hue PAR38, źródło: Signify
Philips Hue PAR38 (źródło: Signify)

Nowe produkty Philips Hue – jeszcze więcej możliwości

Firma Signify, znana wcześniej jako Philips Lighting, wprowadzi na rynek nową lampę ścienną ze światłem skierowanym w dół, przełącznik z pokrętłem, a także przenośną lampę stołową oraz żarówki. Jakie funkcje spełniają nowe urządzenia, kiedy będą dostępne i w jakiej cenie?

Philips Hue Resonate – zewnętrzna lampa ze światłem skierowanym w dół

Signify wprowadza na rynek zewnętrzną lampę ścienną Philips Hue Resonate, której światło będzie skierowane w dół. Lampa emituje światło zarówno białe, jak i kolorowe – w barwach od ciepłej do zimnej. Światło Resonate można zwęzić, osiągając kształt trójkąta, dzięki zastosowaniu klipsa, co będzie idealnym rozwiązaniem dla wąskich przejść.

Sama lampa jest czarna, a producent dedykuje ją do oświetlenia ganków, patia, ścieżek czy drzwi wejściowych. Cena Resonate ma na terenie Europy wynosić 119,99 euro.

Przełącznik i przenośna lampa stołowa

Do rodziny Signify, już 14 marca 2023 roku, dołączy przełącznik obrotowy Philips Hue Tap, będący alternatywą dla nudnych, prostokątnych przełączników.

Hue Tap jest mniejszy i może być montowany zarówno na ścianach, jak i szafkach czy też powierzchniach magnetycznych, czyli na przykład lodówkach. Cena przełącznika będzie wynosiła 49,99 euro.

21 lutego 2023 roku z kolei Signify wprowadzi na teren Europy przenośną lampę stołową Philips Hue Go, która już w zeszłym roku pojawiła się na terenie USA. Urządzenie wyposażone zostało w silikonowy uchwyt oraz akumulator, którego cykl działania wystarczy na 48 godzin świecenia. Lampa oferuje dostęp do nastrojowych trybów świetlnych. Cena Hue Go wyniesie na terenie Europy 159,99 euro.

Philips Hue Go, źródło: Signify
Philips Hue Go, źródło: Signify

Do oferty dołączą także kolejne żarówki – Philips Hue PAR38 zarówno w bieli, jak i kolorze, jednak ten produkt będzie ograniczony do rynku Ameryki Północnej, gdzie będzie kosztował 80 dolarów za pojedyncze opakowanie lub 150 dolarów za dwupak.

Poza żarówkami, nowości powinny trafić do sprzedaży w Polsce. Czy tak się stanie i kiedy – będziemy Was informować na bieżąco.

AKTUALIZACJA:

Znamy już polskie ceny poszczególnych modeli oraz ich dostępność w Polsce!

  • Philips Hue White and color ambiance Kinkiet zewnętrzny Resonate: 769 złotych, dostępność określona na styczeń 2023,
  • przełącznik Philips Hue Tap dial switch mini: 249 złotych, dostępność: 14 marca 2023,
  • Philips Hue White and color ambiance Przenośna lampa stołowa Go: 769 złotych, luty 2023.