Fotel gamingowy STYRSPEL (źródło: ikea.pl)
Fotel gamingowy STYRSPEL (źródło: ikea.pl)

Nowy fotel gamingowy IKEA. Jego nazwa nic nam nie mówi, ale wygląda nieźle

IKEA zaprezentowała zaawansowany produkt dla fanów gamingu. Nowy fotel prezentuje się bardzo dobrze. Co o jego zaletach mówią producenci?

Fotel gamingowy IKEA

IKEA co jakiś czas gości na naszym portalu, głównie dzięki akcesoriom smart, dostępnym dla każdego. Na przykład półka z ładowarką bezprzewodową okazała się niezłym gadżetem w dobrej cenie!

Tym razem szwedzka marka zaprezentowała kolejne krzesło dla graczy. Dla przypomnienia, wcześniejsze akcesoria gamingowe były stworzone we współpracy z Republic of Gamers. IKEA mogła więc uczyć się od najlepszych. 

Do tej pory widzieliśmy już gamingowe biurka, podkładki pod myszki, stojak na słuchawki i inne przydatne gadżety.

Nowe krzesło gamingowe w ofercie IKEA

Nowa krzesło gamingowe o przyjaznej nazwie STYRSPEL weszło już do regularnej sprzedaży. Czym wyróżnia się nowość w ofercie gamingowej?

Fotel STYRSPEL oferuje:

  • regulację głębokości siedziska, 
  • regulację podparcia odcinka lędźwiowego, 
  • regulację wysokości zagłówka,
  • regulację podparcia lędźwiowego,
  • regulację podłokietników.

Odpowiednio wyregulowane siedzisko zapewnia dobre wsparcie, dzięki któremu unikniesz bólu karku. Jak pisze projektant krzesła – “Gaming to także sport i tutaj również trzeba dbać o aspekty fizyczne”. 

Projektant przygotował też kilka smaczków dla rasowych graczy. Oparcie i siedzisko zostały przygotowane z siateczkowego materiału przepuszczającego powietrze. Z kolei kółka blokują mechanizm, gdy wstajesz i zwalnia go, kiedy system wyczuje nacisk podczas siadania.

Dla największych nerwusów, którzy niszczą wszystko w polu zasięgu, kiedy mecz się nie powiedzie – 3 letnia gwarancja 😉

Fotel STYRSPEL – cena i dostępność w Polsce

Fotel jest dostępny w Polsce – stacjonarnie i w sklepie internetowym. Kosztuje 1199 złotych i jest dostępny w 4 wariantach kolorystycznych: niebieskim, ciemnoszarym, czerwono-szarym i fioletowym.

Wieczorem będziesz grał w grę? To pamiętaj o swoich plecach!