oczyszczacz powietrza Silvercrest SLR 30 A1
fot. Lidl

Oczyszczacz powietrza Silvercrest w Lidlu w znakomitej cenie na Black Friday

Okres zimowy zbliża się wielkimi krokami. Choć wielu osobom kojarzy się on z piękną, śnieżną pogodą, jest to także czas, kiedy jakość powietrza znacząco spada, a smog zaczyna doskwierać nam jeszcze bardziej. Z tego powodu warto rozejrzeć się za oczyszczaczem powietrza, który zadba, by zanieczyszczenia z zewnątrz nie wpłynęły na to, czym oddychamy w mieszkaniu. Z okazji tegorocznego Black Friday, oczyszczacz powietrza Silvercrest SLR 30 A1 będzie dostępny w sieci sklepów Lidl w atrakcyjnej cenie.

Oczyszczacz powietrza Silvercrest

Silvercrest to jedna z marek własnych Lidla, oferująca produkty wyposażenia domowego. Najpopularniejszym z nich jest tzw. Lidlomix, lecz w ofercie sklepu znajdują się także inne ciekawe produkty.

Silvercrest SLR 30 A1 to niewielki oczyszczacz powietrza o mocy 30 W z systemem 3-krotnej filtracji. W jego wnętrzu znajduje się filtr EPA E11, wsparty filtrem wstępnym oraz filtrem z węgla aktywnego. Oprócz tego, urządzenie ma generator jonów, który wiąże kurz oraz jonizuje filtrowane powietrze. Pozwala to pozbyć się wirusów, bakterii, zarodników grzybów oraz alergenów.

oczyszczacz powietrza Silvercrest SLR 30 A1
fot. Lidl

Producent zapewnia, że urządzenie świetnie sprawdzi się w domu alergików i osób o obniżonej odporności. Silvercrest SLR 30 A1 przyda się także w miejscach, gdzie jest bardzo wysoka wilgotność powietrza oraz w biurach.

Oczyszczacz oferuje timer z automatycznym wyłącznikiem po 1, 2, 4 lub 8 godzinach, wskaźnik wymiany filtra, trzy ręczne stopnie wentylacji oraz tryb auto. Na górze urządzenia umieszczono panel sterowania oraz wskaźnik LED, informujący o jakości powietrza w pomieszczeniu. Skuteczność oczyszczania powietrza wynosi 130 m3 na godzinę. Urządzenie ma wymiary 21 x 35,5 cm, ma przewód zasilający o długości 180 cm i waży 2,2 kg.

oczyszczacz powietrza Silvercrest SLR 30 A1
fot. Lidl

Specjalna promocja z okazji Black Friday

Silvercrest SLR 30 A1 dostępny jest już w sklepie internetowym lidl.pl w cenie 279 złotych. Z okazji nadchodzącego Black Friday sieć Lidl postanowiła przygotować promocję, w której urządzenie będzie dostępne w obniżonej cenie w sklepach stacjonarnych.

Oczyszczacz powietrza Silvercrest pojawi się we wszystkich sklepach Lidl w Polsce 27 listopada 2021 roku w cenie 99 zł. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.