Obrazek przedstawia wygląd Apple AirTag.

Złap zestaw 4 lokalizatorów AirTag w dobrej cenie

Apple, prezentując w kwietniu tego roku lokalizatory AirTag, zrobiło spory krok w kierunku rozwinięcia sieci Find My. Ci nieco bardziej zapominalscy użytkownicy iPhone’ów z pewnością ucieszyli się z tego rozwiązania, lecz niektórzy z nich nie byli w stanie przełknąć wysokiej ceny tego akcesorium. Dzięki aktualnie trwającej promocji, problem ten może odejść w zapomnienie.

Apple AirTag – świetny lokalizator dla fanów Apple

AirTags to doskonale znane fanom Apple lokalizatory, które można przyczepić do niemal dowolnego przedmiotu, którego nie chcemy zgubić. Działają one w ramach sieci wzajemnej pomocy Find My, dzięki której nawet po oddaleniu się od zagubionego przedmiotu jesteśmy w stanie sprawdzić jego lokalizację.

Apple AirTag fot. oiot.pl
Apple AirTag fot. oiot.pl

Lokalizatory te zostały wyposażone w łączność Bluetooth Low Energy oraz UWB, dzięki którym odnalezienie AirTaga we własnym mieszkaniu jest szybkie i proste. iPhone’y za pomocą aplikacji Znajdź są w stanie namierzyć urządzenie oraz wskazać kierunek, w którym należy podążać. Poszukiwania dodatkowo ułatwia wbudowany głośnik, dzięki któremu można wyemitować sygnał dźwiękowy przyspieszający procedurę.

Dołączona bateria zapewnia AirTagowi działanie przez ponad rok, jest łatwa do wymiany przez użytkownika, a w dodatku iPhone powiadamia, kiedy należy to zrobić. Co więcej, lokalizatory od Apple posiadają klasę odporności IP67, więc są odporne zarówno na pył, jak i zachlapanie. Producent zapewnia, że są one w stanie bez problemu wytrzymać zanurzone w wodzie przez 30 minut na głębokości maksymalnie jednego metra.

AirTags w promocji na Black Friday

Tak jak wspomniałem wcześniej, dla wielu osób sugerowana cena AirTagów jest zbyt wysoka. Kosztują one bowiem 159 złotych za jedną sztukę oraz 549 złotych za zestaw czterech lokalizatorów. Można je jednak kupić obecnie w nieco bardziej atrakcyjnej cenie.

Dzięki promocji w iSpot możecie zgarnąć cztery sztuki Apple AirTag w cenie 399 złotych. Jest to o 150 złotych mniej niż cena regularna zestawu oraz blisko 240 złotych taniej niż w przypadku zakupu czterech sztuk osobno.

Promocja trwa do 29 listopada 2021 roku do godziny 23:59.