Odkurzacz RH1 (źródło: EZVIZ)
Odkurzacz RH1 (źródło: EZVIZ)

Kup odkurzacz EZVIZ RH1, a za złotówkę otrzymasz kamerę

Popularna sieć sklepów, oferująca produkty z branży RTV, AGD i multimediów, rusza z promocją. Dzięki niej, przy zakupie odkurzacza EZVIZ RH1 możliwe jest otrzymanie kamery domowej H6c za symboliczną złotówkę.

Bezprzewodowy odkurzacz EZVIZ ze sztuczną inteligencją

Sklep Media Expert ruszył z promocją dotyczącą inteligentnego odkurzacza marki EZVIZ RH1. Jest to bezprzewodowe urządzenie, które pozwala na sprzątanie zarówno na mokro, jak i na sucho. Sprzęt został wyposażony w sterowanie ssaniem, przepływem powietrza i regulacją wody.

Promocja: Kup odkurzacz EZVIZ RH1 i otrzymaj kamerę domową H6c (źródło: Media Expert)
(źródło: Media Expert)

Metoda odkurzania opiera się o silną moc ssania rzędu 12 kPa, a także systemy w postaci wykrywania plam oraz z możliwością czyszczenia narożników i krawędzi. Sprzęt automatycznie suszy czyszczone powierzchnie, a przy tym jest cichym urządzeniem, wyposażonym w osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę.

Odkurzacz RH1 (źródło: EZVIZ)
Odkurzacz RH1 (źródło: EZVIZ)

Inteligentny odkurzacz EZVIZ RH1 samodzielnie oczyszcza obrotową szczotkę i jest w stanie pracować ciągiem na jednym ładowaniu w budynkach o powierzchni sięgającej do 200 m2. W zbiorniku na czystą wodę mieści się 700 ml wody, natomiast zbiornik na zanieczyszczoną wodę po myciu podłóg osiąga pojemność 600 ml.

Informacje o stanie urządzenia można swobodnie poznać za pomocą komunikatów głosowych oraz na wygodnym LEDowym wyświetlaczu, ulokowanym w górnej części odkurzacza. Dzięki temu użytkownik zna aktualny poziom naładowania baterii, wykonywane obecnie zadanie oraz komunikaty związane z konserwacją. Cena odkurzacza to 1999,99 złotych.

Kamera za symboliczną złotówkę przy zakupie odkurzacza

Sklep Media Expert uruchomił promocję, dzięki której przy zakupie inteligentnego odkurzacza RH1 możliwe jest otrzymanie inteligentnej kamery domowej EZVIZ H6c za symboliczną złotówkę. Jej normalna cena zaczyna się od 160 złotych.

Kamera H6c (źródło: EZVIZ)
Kamera H6c (źródło: EZVIZ)

Charakteryzuje ją możliwość stałego podglądu na żywo, tworzenia widoku panoramicznego oraz widzenia nocnego w podczerwieni w zasięgu do 10 metrów. Kamera jest w stanie wykrywać ruch, realizować śledzenie automatyczne i rejestrować nagrania w rozdzielczości 1080 pikseli. Pozwala na uruchomienie dwukierunkowej rozmowy oraz trybu uśpienia, dbając o ochronę prywatności.