Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)
Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)

Kup odkurzacz Samsunga i zyskaj zwrot do 600 złotych

Samsung, koreańska marka znana z wysokiej jakości sprzętów elektronicznych oraz urządzeń AGD, rusza z kolejną akcją promocyjną. Tym razem przy zakupie jednego spośród wybranych, inteligentnych odkurzaczy bezprzewodowych z serii Bespoke Jet lub Jet, można odzyskać nawet 600 złotych na konto.

Inteligentne odkurzacze bezprzewodowe

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe to wygodne urządzenia sprzątające, dzięki którym możliwe jest szybkie sprzątanie, zarówno podłóg, jak i dywanów oraz schodów. Co więcej, tego typu rozwiązania wyposażone są w dodatkowe akcesoria pozwalające na dokładne odkurzenie zakamarków, kątów, sufitu czy nawet samochodu. Niektóre z odkurzaczy pionowych zostają także uzbrojone w zaawansowane stacje czyszczące, zajmujące się zarówno przechowaniem, ładowaniem, jak i automatycznym opróżnieniem pojemnika na kurz.

Marka Samsung w swojej ofercie ma inteligentne odkurzacze z serii Bespoke Jet oraz Jet. Ich koszt można obniżyć dzięki najnowszej promocji. Przy zakupie jednego z ponad dwudziestu urządzeń, wybranych przez organizatora akcji, możliwe jest uzyskanie zwrotu w wysokości 600, 450, 300, 200 lub 150 złotych – w zależności od modelu.

Silny odkurzacz wyposażony w AI

Najwyższą kwotę można odzyskać kupując modele Bespoke Jet Plus, a także Bespoke Jet AI, cechującego się niezwykłą siłą pochłaniania zanieczyszczeń. Sprzęt ten osiąga moc ssącą do 250 W, a dzięki wyposażeniu urządzenia w dwa akumulatory, możliwe jest ciągłe sprzątanie przez nawet 160 minut. Odkurzacz wykonany w satynowej czerni zyskał dostęp do funkcji mycia i polerowania podłóg, trybu sprzątania opartego o sztuczną inteligencję oraz łączy się z wygodną platformą Smart Home – Samsung SmartThings. Maszyna samodzielnie opróżnia pojemnik z kurzu wprost do stacji czyszczącej. Jego sugerowana cena wynosi 4699 złotych.

Z kolei odkurzacze z serii Bespoke Jet Plus to maszyny o mocy ssącej sięgającej do 210 W. W zależności od modelu bezprzewodowe urządzenia zostają wyposażone w jeden lub dwa akumulatory, przy czym na jednej baterii można odkurzać około 60 minut. Każda wersja otrzymała elektroszczotkę do kanap Pet Tool+, szczelinówkę, szczotkę do kurzu oraz elastyczną końcówkę. Modele Bespoke Jet Plus można zakupić w cenach od 3599 złotych do 4699 złotych.

Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)
Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)

Urządzenia słabsze, ale nadal skuteczne

Nieco niższe zwrotu w wysokości 450 złotych można otrzymać przy zakupie modeli odkurzaczy z serii Jet 95. Każde urządzenie zyskuje jedną lub dwie baterie, pozwalające na sprzątanie do 60 minut oraz elektroszczotkę Pet Tool+. Maksymalna moc ssąca tych urządzeń wynosi 210 W, natomiast ich ceny startują od 2259 złotych do 3479 złotych.

W promocji uczestniczą także modele z serii Jet 85, dostępne w cenach 1899 złotych do 2599 złotych – w ich przypadku można skorzystać z 300-złotowego zwrotu. Kolejno przy zakupie jednego z trzech produktów Jet 75E o mocy ssania do 200 W za 1949 złotych można odzyskać 200 złotych. Do akcji załapał się także model Jet 65 Pet o mocy ssącej 150 W. W tym przypadku zwrot wynosi 150 złotych przy obecnej cenie 1289 złotych.

(źródło: Samsung)
(źródło: Samsung)

Kup odkurzacz Samsunga i odzyskaj część kwoty

Promocja już się rozpoczęła i potrwa do 30 kwietnia br. lub do wyczerpania puli zwrotów. Jeśli limit zostanie wyczerpany organizator powiadomi o zaistniałej sytuacji na stronie.

Jak otrzymać zwrot? (źródło: Samsung)
Jak otrzymać zwrot? (źródło: Samsung)

Aby odzyskać zwrot należy zakupić jeden z produktów ulokowanych na regulaminowej liście, a następnie podzielić się opinią o długości minimum 200 znaków w wybranym miejscu – na stronie Samsung.pl, sprzedawcy lub porównywarki cenowej. Pisemną ocenę należy oznaczyć hasztagami #OpiniaZaCashbackwPromocji oraz #PromocjaSamsungOdkurzaczeBezprzewodowe, a następnie zarejestrować produkt w formularzu. Zwrot trafi na konto o numerze podanym w zgłoszeniu do 3 lipca br.

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!