Robot sprzątający L10s Plus (źródło: Dreame)
Robot sprzątający L10s Plus (źródło: Dreame)

Roboty i odkurzacze Dreame są teraz dostępne w wiosennej promocji

Marka Dreame znana jest z urządzeń do utrzymania czystości, charakteryzujących się intuicyjną obsługą i wysoką dokładnością odkurzania, a także mycia podłóg. Producent ruszył z wiosenną promocją na popularne produkty – wśród nich pojawiły się roboty sprzątające oraz odkurzacze pionowe. Ile można zaoszczędzić?

Roboty sprzątające Dreame w niższych cenach

Wśród automatycznych urządzeń w niższej cenie pojawił się m.in. Dreame L10s Pro Ultra Heat, który swój debiut na polskim rynku miał w lutym br. Robot sprzątający o sile ssania 7000 Paskali został wyposażony w akumulator o pojemności 5200 mAh. Jak twierdzi producent, dzięki tak wydajnej baterii maszyna może odkurzać przez około 220 minut lub odkurzać i mopować przez 160 minut. Dreame L10s Pro Ultra Heat samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz, co sprawia, że można zapomnieć o sprzątaniu na około 75 dni. Robot dostępny jest teraz za 3699 złotych, zamiast ceny regularnej o wysokości 4499 złotych.

W promocji pojawił się także L10s Pro o mocy 5300 Paskali, który zajmie się zarówno odkurzaniem, jak i myciem podłóg. Korzysta on z technologii wykrywania dywanów. Robot ten dostępny jest za 1269 złotych, zamiast 2399 złotych. Taniej o 500 złotych można też kupić model L10s Ultra, który samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz oraz pobiera wodę z rozbudowanej stacji. Kosztuje teraz 2599 złotych.

Wśród robotów w promocji pojawił się też Dreame L20 Ultra za 4149 złotych, zamiast 4899 złotych, który dostępny jest w białej i czarnej kolorystyce. Urządzenie to do sprzątania wykorzystuje technologię MopExtend i system ssania Vormax oraz mopy o rozszerzonym zasięgu mycia. Z kolei L20 Ultra Complete, który dokładnie oczyści pady, można teraz kupić za 4549 złotych – 800 złotych taniej.

Odkurzacze pionowe dla czystych podłóg

Obniżone ceny objęły również bezprzewodowe odkurzacze pionowe z obsługą funkcji mopowania. Taniej można teraz kupić np. Dreame H12 Pro wyposażony w wygodny i rozbudowany wyświetlacz oraz udoskonaloną szczotkę, która pokona kurz i zabrudzenia także wzdłuż krawędzi ścian. Sprzęt ten dostępny jest teraz za 1629 złotych, zamiast 2549 złotych.

Taniej o 800 złotych można też kupić model H12 Dual, który może pracować na jednym ładowaniu przez około 60 minut. Urządzenie czyści się samodzielnie oraz wysuszy za pomocą gorącego powietrza. Wersję H12 można zdobyć za 1349 złotych, zamiast ceny regularnej rzędu 1999 złotych. Akumulator tego odkurzacza umożliwia sprzątanie przez około 35 minut, a technologia rozpozna stopień zanieczyszczenia podłóg i automatycznie dostosuje tryb czyszczenia. Z kolei model H12 Core, pozwalający na czyszczenie przez około 25 minut, można zakupić za 999 złotych (taniej o 400 złotych).

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!