Samsung zwraca pieniądze przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego
fot. Samsung

Samsung zwraca pieniądze przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego

Samsung rozpoczął właśnie świetną wiosenną promocję, dzięki której można odzyskać nawet do 600 złotych na nasze konto przy zakupie wybranych modeli ręcznych odkurzaczy bezprzewodowych. Sprawdźmy, jak to zrobić.

Wygodne wiosenne porządki

Odkurzacz Samsung Jet to świetny kompan podczas wiosennych porządków. Dzięki wszechstronności urządzeń z tej serii, posprzątanie mieszkania po zimie jest łatwiejsze i wygodniejsze. Sporo pomaga w tym silnik Digital Inverter o mocy nawet do 550 W oraz wielowarstwowy system filtracji, wyłapujący do 99,999% mikrozanieczyszczeń.

Urządzenia z tej serii są lekkie i poręczne, ważą około 2,8 kg. Wygodę użytkowania zwiększa również bezprzewodowa konstrukcja, która umożliwia odkurzanie do 60 minut bez zamartwiania się kablami. A dzięki licznym akcesoriom, dostosowanym do różnych powierzchni, urządzenie powinno sprawdzić się w każdym mieszkaniu.

Największym wyróżnikiem bezprzewodowych odkurzaczy Samsunga jest jednak wyjątkowa stacja czyszcząca, która ułatwia opróżnianie pojemnika bez konieczności otwierania go i kontaktu z kurzem. Cały proces polega na wyjęciu zamkniętego pojemnika z odkurzacza, włożeniu go do stacji czyszczącej oraz uruchomieniu urządzenia. Dopiero we wnętrzu stacji jest on otwierany, co sprawia, że proces opróżniania jest nawet 400 razy bardziej higieniczny niż w innych odkurzaczach, zauważalnie zmniejszając poziom wtórnej emisji pyłów.

Samsung Jet
fot. Samsung

Samsung oferuje ciekawą promocję

W ramach najnowszej promocji, zorganizowanej przez producenta, kupując wybrane modele odkurzaczy bezprzewodowych Samsung Jet, możliwe jest uzyskanie do 400 złotych zwrotu na konto. Jeśli natomiast do nowego odkurzacza dokupimy stację czyszczącą, maksymalny zwrot wyniesie aż do 600 złotych.

W celu wzięcia udziału w promocji konieczne jest zarejestrowanie zakupu poprzez dedykowaną stronę oraz zostawienie opinii na temat produktu. Można to zrobić np. na stronie sklepu, gdzie dokonano zakupu urządzenia, jak również na portalu poświęconemu nowej akcji. Wziąć w niej udział mogą osoby, które pomiędzy 4 kwietnia a 31 maja 2022 roku dokonały zakupu wybranych odkurzaczy Samsung Jet.

Więcej szczegółów na temat promocji oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.jet.samsung.pl.