Xiaomi szaleje - takich odkurzaczy w portfolio jeszcze nie było!

Xiaomi szaleje – takich odkurzaczy w portfolio jeszcze nie było!

Premiera nowych produktów Xiaomi zawsze jest wyczekiwana z niecierpliwością. Czym tym razem Xiaomi zaskoczy swoich użytkowników? Z pewnością nowoczesnymi telefonami, tabletem czy gadżetami w postaci opaski i słuchawek, ale również odkurzaczami, takimi jak automatyczny Robot Vacuum X10+ oraz odkurzaczami ręcznymi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum i Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum.

Odkurzacz Xiaomi Vacuum X10+, czyli robot, który posprząta za ciebie

Firma Xiaomi w swojej ofercie pokazała już wiele robotów sprzątających, jak np.  Vacuum-Mop 2 Ultra czy Vacuum Mop 2C, jednak ten to prawdziwa gwiazda wśród poprzedników. To właśnie on, dzięki podwójnym obrotowym nakładkom mopa oraz rozbudowanej i kompleksowej stacji, umożliwia robotowi samodzielne i automatyczne oczyszczanie, opróżnianie nieczystości, suszenie podkładek mopujących czy też uzupełnianie wody. W efekcie może pomóc pozbyć się z domu tradycyjnego odkurzacza i mopa.

Robot X10+ ma moc ssania 4000 Pa i został wyposażony w nawigację laserową, skanowanie domu w 360 stopniach oraz nowoczesny system, pozwalający na unikanie przeszkód, który działa w trójwymiarze. Co więcej, dzięki temu możemy podglądać mapy w 3D.

Odkurzacz X10+ jest wyposażony w baterię o pojemności 5200 mAh, która pozwala średnio na dwie godziny jego ciągłej pracy. Jak w poprzednich wersjach robotów Xiaomi, również ten działa przy wsparciu asystentów Google i Alexa, co zdecydowanie ułatwia jego obsługę.

Truclean W10 Ultra i W10 Pro – ręczne odkurzacze z mopem

Funkcjonalne odkurzanie z jednoczesnym myciem? To wykonalne w przypadku nowych Truclean W10 Ultra i W10 Pro marki Xiaomi. Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum pozwala na oczyszczanie powierzchni w temperaturze 75st. C, segregowanie i podział zebranych odpadów na płynne i stałe, dzięki czemu segregacja pochłoniętego brudu jest niezwykle łatwa.

Co ważne, odkurzacz jest w stanie sam się oczyścić, uzupełnić wodę i wysuszyć szczotki automatycznie, dzięki inteligentnej stacji bazowej.

Truclean W10 w wersji Pro został wyposażony w szczotkę, która pozwala na regulację kąta odkurzania, co ułatwia czyszczenie wszelkich domowych zakamarków, a także zaawansowaną konstrukcję głowicy próżniowej, dzięki czemu oczyszczanie krawędzi i narożników jest łatwe i bezproblemowe.

Zarówno w przypadku wersji W10 Ultra, jak i W10 Pro, odkurzacze wyposażono w system inteligentnego wykrywania zabrudzeń, który pozwala na automatyczne regulowanie mocy czyszczenia oraz w baterie, które pozwalają na 35 minut działania na jednym ładowaniu.

Dostępność nowych odkurzaczy Xiaomi

Cena Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum w Polsce wynosi 4399 złotych. Jeśli chodzi o pozostałe modele, niestety, producent na ten moment nie podzielił się informacjami na temat ich cen i dostępności w Polsce. Gdy się to zmieni – z pewnością damy znać.