Telewizja w domu (źródło: Pixabay)
Telewizja w domu (źródło: Pixabay)

Telewizja Orange odkodowuje 47 kanałów. Kto może skorzystać?

Klienci Pakietu Optymalnego oraz Orange Love Standard, w technologii IPTV, mogą w czerwcu skorzystać z dodatkowych kanałów za darmo. W promocyjnych cenach znajdzie się również 30 filmów familijnych.

Darmowe kanały i filmy w obniżonych cenach

Firma Orange ogłosiła, że od 1 aż do 30 czerwca br., klienci, będący w posiadaniu Pakietu Optymalnego oraz Orange Love Standard, otrzymają bezpłatny dostęp do 47 kanałów. Odkodowane zostaną 42 programy, znajdujące się w Pakiecie Komfort, oraz 5 z Multi+. Ponadto platforma VOD do 15 czerwca oferuje 30 filmów familijnych w niższych cenach.

Wśród promocyjnych propozycji, w ramach Orange VOD, można teraz znaleźć produkcje, takie jak „DC Liga Super-Pets”, „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”, „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, „Spider-Man Uniwersum”, „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”, a także „Wiki i jej Sekret”.

Komfortowy czerwiec (źródło: Orange)
Komfortowy czerwiec (źródło: Orange)

Czerwcowa promocja w telewizji Orange

W ramach Pakietu Komfort subskrybenci Pakietu Optymalnego i Love Standard mają teraz dostęp do kolejnych 42 programów telewizyjnych. Dzięki promocji, dzieciaki mogą teraz skorzystać z Caroonito, Baby TV, Nicktoons oraz Top Kids. Starsi natomiast mogą cieszyć się dostępem do ciekawych filmów i seriali na programach FOX Comedy, Romance TV, BBC First czy też Epic Drama.

Operator nie zapomniał także o fanach sportu, udostępniając FightBox i Extreme Channel, oraz miłośnikach historii, którzy teraz mogą zagłębić się w opowieści na Discovery Historia, Polsat Viasat History i History 2. Wielbiciele natury mają możliwość skorzystania z programów Nat Geo Wild i Animal Planet, a osoby doceniające dobry repertuar muzyczny mogą zapoznać się z MTV Hits czy też Mixtape.

W Pakiecie Multi+ z kolei udostępnione zostaną kanały, takie jak CANAL+ Sport5, Ale kino+, CANAL+ DOMO, CANAL+ KUCHNIA, a także, skierowany do dzieci, program teleTOON+.