Walking Dead Saints & Sinners za darmo w PlayStation Plus PSVR PlayStation VR gry The Persistence Until You Fall

Masz PlayStation VR? Listopadowe PlayStation Plus powinno cię zainteresować

Tak dobrego miesiąca w PlayStation Plus dla posiadaczy gogli PlayStation VR nie było chyba jeszcze nigdy! Zgodnie z zapowiedziami, w listopadzie abonamentowicze PS Plus pobiorą aż 3 dodatkowe gry na gogle PSVR.

The Walking Dead: Saints & Sinners i dwie inne gry na PlayStation VR w PlayStation Plus!

Normalnie nie pisałbym o ofercie PlayStation Plus na oiot. Jednak przyszły miesiąc abonamentu zapowiada się tak fantastycznie dla posiadaczy gogli PlayStation VR, że poczułem się w obowiązku, by poinformować Was o nadchodzącym PS Plus również tutaj. I nie powinno to dziwić, ponieważ w listopadzie – dzięki abonamentowi PlayStation Plus – pobierzemy aż… 3 dodatkowe gry na gogle PSVR!

Daniem głównym jest tutaj bez wątpienia The Walking Dead: Saints & Sinners, które – jak na grę VR – cieszyło się niegdyś ogromną popularnością. I kompletnie mnie to nie dziwi, ponieważ sam miałem kiedyś okazję zagrać w ten tytuł na Oculus Quest i muszę przyznać, że trudno było mi się wtedy oderwać od gogli. Z przyjemnością przejdę więc całość od początku na PlayStation VR.

Pozostałe dwa tytuły również zaliczyć możemy do wysoko ocenianych i popularnych produkcji. The Persistence to świetnie zaprojektowany roguelike, którego – jako fan tego gatunku – gorąco Wam polecam. Z tego samego powodu rekomenduję sprawdzenie również Until You Fall, które uderza w podobną rozgrywkę, co The Persistence, ale w zupełnie innej stylistyce.

Trzeba więc przyznać, że posiadacze PlayStation VR mają w co grać w listopadzie, choć również gracze bez gogli Sony, nie powinny narzekać – oprócz wymienionych wyżej gier na PSVR, do PlayStation Plus trafią również trzy „płaskie” gry: Knockout City, First Class Trouble i Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning.

Wszystkie wymienione powyżej gry będą dostępne bezpłatnie od 2 listopada 2021 roku dla każdego aktywnego subskrybenta abonamentu PlayStation Plus. Co ważne, jeśli nie posiadacie gogli PlayStation VR, to i tak na stronie internetowej Sony, jak i w samej konsoli, możecie przypisać sobie do konta wszystkie gry na tę platformę. Dzięki temu jeszcze przed ewentualnym zakupem gogli Sony poszerzycie sobie bibliotekę gier na tę platformę.