Pralka realme TechLife 7,5 kg trafia do sprzedaży
pralka Realme Techlife fot. Flipkart

Pralka realme TechLife 7,5 kg trafia do sprzedaży

realme stale rozszerza swoją działalność poza branżę mobilną. Pod nowym szyldem TechLife marka wprowadza na rynek produkty w kilku kategoriach. Na początku ubiegłego tygodnia zaprezentowała m.in. swój bezprzewodowy odkurzacz czy oczyszczacz powietrza. Teraz przyszła kolej na automatyczną pralkę.

Nowa pralka realme już dostępna

We wrześniu ubiegłego roku realme po raz pierwszy dodało do swego portfolio pralkę. Aktualnie firma postanowiła mocniej zaznaczyć swoją obecność w dziale AGD i prezentuje kolejne podobne urządzenie – zgodnie z wcześniejszą wypowiedzią dyrektora generalnego, który zapowiedział, że nowinek w tej kategorii będzie coraz więcej.

Oznaczona jako realme TechLife 7,5 kg w pełni automatyczna pralka jest już dostępna w sprzedaży detalicznej na Flipkart. Możemy wybrać pomiędzy trzema wielkościami wsadu – 6,5 kg, 7,5 kg oraz 8 kg w zależności od naszych potrzeb.

realme TechLife oferuje przydatne funkcje

W tym dość prosto wyglądającym urządzeniu drzemie sporo fajnych funkcji. Przede wszystkim pranie odbywa się tutaj w warunkach hamujących rozwój baterii i drobnoustrojów na ubraniach, a wszystko to dzięki zawartości jonów srebra. Wirowanie może odbywać się nawet z prędkością 1400 obr./min.

Pralkę wyposażono również w tryb suszenia powietrzem czy tryb prania w twardej wodzie. Jednak największym udogodnieniem staje się element czyszczący, odpowiadający za dopieranie kołnierza. Już nigdy nie będzie na nim śladów szminki 😉

Pralka otrzymała ocenę BEE 5 gwiazdek, co oznacza, że jest bardziej energooszczędna i zużywa mniej energii. To ważny aspekt dla wszystkich dbających o środowisko. Ładowana jest od góry.

pralka Realme Techlife fot. Flipkart
Pralka realme Techlife fot. Flipkart

Na górze urządzenia znajduje się cyfrowy wyświetlacz z przyciskami umożliwiającymi obsługę. Dodatkowo, została dodana funkcja blokady przed dziećmi, która chroni przed zmianą programu, temperatury czy innych zmiennych prania.

Użyte materiały charakteryzują się wysoką jakością. Bęben jest wykonany ze stali nierdzewnej i obraca się z prędkością do 700 obrotów na minutę. Pralka jest objęta 2-letnią gwarancją na produkt i 5-letnią gwarancją na silnik.

Jeśli chodzi o cenę, to zmienia się ona w zależności od preferowanej pojemności bębna. Przy opcji wsadu 8 kg kosztuje, w przeliczeniu, około 915 złotych, a więc całkiem niewiele.