Lidlomix
Monsieur Cuisine Smart 1200 (Źródło: lidl.pl)

Promocja: „Lidlomix” tańszy o kilkaset złotych. Kiedy rozpocząć polowanie w Lidlu?

„Lidlomix” to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych alternatyw dla Thermomixa. Propozycja marki Silvercrest okazuje się znacznie tańszą opcją, która może wspomóc codzienne obowiązki w gotowaniu. Sprzęt już niebawem będzie można kupić za kilkaset złotych mniej, co wydaje się naprawdę fajną opcją dla tych, którzy planują zakup wielofunkcyjnego robota kuchennego.

Lidlomix 300 złotych taniej. Ale tylko przez jakiś czas

Silvercrest Monsieur Cuisine, potocznie nazywany Lidlomixem to urządzenie, które naprawdę może namieszać w naszej kuchni – dosłownie. Nie chodzi tylko o zwykłe mieszanie produktów, ale o mnogość funkcji i zadań, jakie potrafi wykonać. Mowa tu przecież o wielofunkcyjnym robocie kuchennym, będącym kompanem, dzięki któremu nawet amator gotowania jest w stanie przyrządzić pyszną, nawet bardziej zaawansowaną potrawę.

Lidlomix jest tutaj fenomenem, ponieważ kosztuje znacznie mniej od swojego głównego „konkurenta”, czyli Thermomixa produkcji Vorwerk, za którego przyjdzie nam zapłacić około 6000 złotych. Odpowiednik sprzedawany w Lidlu możemy dostać za grubo ponad 2-krotnie niższą sumę, a nadchodząca promocja sprawia, że sprzęt będzie jeszcze bardziej opłacalny. Nowa wersja Lidlomixa normalnie kosztuje prawie 2500 złotych, natomiast od czwartku 16.03 do soboty 18.03 sprzęt będzie można kupić za 2199 złotych.

Lidlomix promocja marzec 2023
(źródło: Lidl)

Nadchodzą święta, a więc to idealny czas na promocję!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, podczas których z pewnością będziemy chcieli przygotować coś smacznego. Lidlomix, który niebawem będzie znacznie tańszy, może znacząco w tym pomóc. Mowa tu o nowszej, bardziej zaawansowanej wersji z 8-calowym wyświetlaczem, przy pomocy którego mamy dostęp do wbudowanych przepisów i która jest zgodna z Asystentem Google – a więc można nim sterować przy pomocy komend głosowych.

Silvercrest Monsieur Cuisine Smart oferuje jeszcze więcej mocy w porównaniu do modelu z dopiskiem Connect, bo 1200 W. 2200 złotych za 15 różnych funkcji – od miksowana przez smażenie po gotowanie jaj może sprawić, że sprzęt szybko zniknie z półek sklepowych. Trzeba będzie się pospieszyć!

_

„Lidlomix” nie jest oficjalną nazwą opisywanych robotów kuchennych. Jest to jedynie przydomek, nadany im ze względu na dostępność w sieci sklepów Lidl.