Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2C / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Czysty zysk, czyli promocja na odkurzacze Xiaomi. Ceny wymiatają!

Xiaomi przygotowało bardzo dobrą ofertę dla osób, które mają dość manualnego sprzątania i już od dłuższego czasu planują zakup odkurzacza autonomicznego. To może być właśnie ta okazja, na którą czekali, bo modele z serii Vacuum Mop 2 są teraz przecenione o kilkaset złotych i kuszą, by zabrać je do domu.

Odkurzacze autonomiczne Xiaomi taniej nawet o 700 złotych

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro – 1299 złotych z 1999 złotych

Informację o tym modelu podaję jako pierwszą, bo Vacuum Mop 2 Pro jest obecnie w najlepszej cenie od momentu wejścia na rynek! Kupisz go za 1299 złotych, co daje 700 złotych oszczędności względem jego regularnej ceny 1999 złotych. Owszem, wcześniej zdarzały się dobre promocje, ale raczej lokalnie, bo największa przecena, czyli 1349 złotych miała miejsce w czerwcu, gdzie trzy salony Xiaomi Store świętowały swoje urodziny. Później Mop 2 Pro oscylował, podczas różnych obniżek, w okolicach 1499 i 1599 złotych.

Tym sprzętem warto się zainteresować z uwagi na jego parametry. Jest to jeden z bardziej zaawansowanych odkurzaczy w portfolio chińskiego producenta, gdyż oferuje wysoką moc ssania, która jest na poziomie 3000 Pa, system nawigacji przestrzennej LDS, sporą baterię 5200 mAh oraz funkcję mopowania wibracyjnego. Urządzenie jako jedyne z oferty jest dostępne w dwóch kolorach – czarnym i białym.

Najlepszym potwierdzeniem, że należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale i na możliwości tego malucha, jest nasza recenzja, w której oceniliśmy go bardzo wysoko, bo na 9 w 10-stopniowej skali.

Czysty zysk, czyli promocja na odkurzacze Xiaomi. Ceny wymiatają!
Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro (źródło: mi.com)

Mi Robot Vacuum Mop 2 – 999 złotych z 1499 złotych

W budżecie tysiąc złotych też coś kupimy, dokładnie model z niższej półki, czyli Vacuum Mop 2. Tutaj przecena jest mniej widowiskowa, ale nadal dobra, bo pozwala wydać 500 złotych mniej względem standardowej ceny, która dla tego urządzenia wynosi 1499 złotych. Wiedzę na temat marketingowych poczynań marki mam sporą, dlatego powiem wam, że jest to również najlepsza oferta na zakup tego wariantu. Wcześniejsze ceny nie schodziły nigdy poniżej 1100 złotych.

Odkurzacz ma mniejszą od poprzednika moc ssania, wynoszącą 2700 Pa oraz inny system nawigowania, oparty nie na radarze, ale na optycznym wytyczaniu ścieżek dzięki technologii VSLAM. Ma w zestawie element mopujący i mimo mniejszej baterii (3200 mAh) doskonale poradzi sobie w średniej wielkości mieszkaniu.

Katarzyna podczas testów dała mu 8 na 10 punków, co jest świetną rekomendacją. Nadmienię tylko, że Vacuum Mop 2 nie miał u niej łatwo, bo musiał sobie poradzić z piaskiem z kuwety, a każdy kociarz wie, że to trudny przeciwnik dla wszystkich typów odkurzaczy.

Czysty zysk, czyli promocja na odkurzacze Xiaomi. Ceny wymiatają!
Mi Robot Vacuum Mop 2 (źródło: mi.com)

Mi Robot Vacuum Mop 2 lite – 699 złotych z 1099 złotych

Trzecia propozycja Xiaomi jest dedykowana osobom, które zaplanowały na zakup odkurzacza budżet poniżej tysiąca. Za 699 złotych można dostać model Vacuum Mop 2 lite, którego zakup w tej kwocie pozwoli zatrzymać w kieszeni 400 złotych, biorąc pod uwagę normalną cenę, która wynosi 1099 złotych.

Urządzenie sprawdzi się w prostych powierzchniach, raczej pozbawionych dywanów i skomplikowanego rozstawu mebli. Ma żyroskop i szereg czujników, a całość systemu nawigowania wspomagana jest przez kamerkę umieszczoną na górze obudowy. Moc ssania jest najniższa pośród całej trójki i wynosi 2200 Pa, tak samo, jak bateria, która ma pojemność 2600 mAh. Dobrą wiadomością jest fakt, że także w najtańszej wersji znajdziemy funkcję mopowania.

Zanim naciśniesz przycisk „kup teraz” na stronie internetowej lub odwiedzisz sklep Xiaomi w twojej okolicy, skorzystaj z wiedzy, jaką zebraliśmy na temat odkurzacza Vacuum Mop 2 lite podczas pisania recenzji. Niestety, okazało się, że sprzęt ma trochę więcej wad niż zalet, przez co jego ocena wyniosła jedynie 6/10.

Czysty zysk, czyli promocja na odkurzacze Xiaomi. Ceny wymiatają!
Mi Robot Vacuum Mop 2 lite (źródło: mi.com)

Do kiedy jest promocja i gdzie można kupić sprzęty?

Akcja już trwa, a jej zakończenie przypada na 4 grudnia 2022 roku. Możliwe, że promocja zakończy się wcześniej, jeżeli dojdzie do wyczerpania zapasów, o czym informuje producent. Sprzęt można kupić w promocyjnej cenie zarówno w sklepach firmowych Xiaomi Store, jak i na oficjalnych stronach mi-store.pl, mi-home.pl i mimarkt.pl oraz u partnerów rynkowych marki, takich jak Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i X-Kom.

To nie koniec dobrych wieści

Jeżeli wolisz odkurzacz ręczny od autonomicznego, to też coś dla siebie znajdziesz, bo sieć sklepów Xiaomi Store razem ze stroną mi-store.pl przygotowały niezłą promocję na znany już model Mi Vacuum Cleaner G10. Do 25 listopada 2022 roku będzie kosztował 899 złotych, co daje 600 złotych mniej niż jego obecna cena rynkowa, która wynosi 1499 złotych.