Zwrot za zakup AGD (źródło: Samsung)
Zwrot za zakup AGD (źródło: Samsung)

Przy zakupie inteligentnego AGD Samsunga możesz zyskać zwrot do 6 tysięcy złotych

Samsung rusza z kolejną promocją, dzięki której możliwe jest odzyskanie nawet 6 tysięcy złotych przy zakupie wybranych, inteligentnych urządzeń AGD. W jaki sposób skorzystać z promocji?

Inteligentne AGD podstawą oszczędności

Smart Home to nie tylko światła, telewizory, głośniki czy odkurzacze, ale również podstawowe domowe urządzenia, bez których trudno funkcjonować. Mowa tutaj oczywiście o artykułach gospodarstwa domowego (AGD), a więc lodówkach, pralkach, zmywarkach, piekarnikach, płytach, okapach czy kuchenkach mikrofalowych.

Jedną z wiodących marek w dziedzinie AGD w Polsce jest Samsung. Ta znana firma w swoim portfolio zawiera liczne produkty, które wykazują się niemałą inteligencją. Ich użycie znacząco ułatwia codzienne gotowanie czy pranie, ale również pozwala na oszczędzanie energii elektrycznej, a co za tym idzie – również środowiska.

Trybem umożliwiającym ograniczenie zużycia prądu jest AI Energy Mode. Funkcja ta działa w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji, które „zapamiętują” i „uczą się” poszczególnych nawyków domowników, takich jak częstotliwość otwierania drzwi lodówki czy wkładania nowych, nieschłodzonych produktów. Gdy system pozna codzienne czynności może m.in. zoptymalizować sposób działania kompresora, w tym dostosować prędkość jego działania czy cykle rozmrażania. W ten sposób możliwe jest ograniczenie zużycia energii nawet o 15%.

Oszczędzaj energię
z Trybem AI Energy (źródło: Samsung)
Oszczędzaj energię z Trybem AI Energy (źródło: Samsung)

AI Energy Mode znajdziemy także w pralkach z serii Bespoke AI z dostępem do technologii AI EcoBubble. Dzięki dodatkowym funkcjom opartym o sztuczną inteligencję pralka może ograniczyć zużycie energii elektrycznej nawet o 70%. Co więcej, urządzenie uczy się ulubionych i najczęściej uruchamianych programów. Z kolei jeden z programów o nazwie Pranie Optymalne AI może zweryfikować masę prania, rozpoznać rodzaj tkaniny czy określić stopień zabrudzenia i na podstawie tych parametrów wyznaczyć najlepsze parametry czasowe oraz ilości detergentu, jaką należy dodać, aby pranie było efektywne.

Wszystkie urządzenia inteligentne marki Samsung łączą się w jeden, współgrający system za pomocą aplikacji SmartThings. Dzięki niej użytkownik m.in. może na bieżąco monitorować zużycie energii.

Zwrot za zakup AGD (źródło: Samsung)
Zwrot za zakup AGD (źródło: Samsung)

Zwrot za wybrane smart AGD Samsunga

Marka Samsung ruszyła z najnowszą promocją na inteligentne sprzęty AGD. Dzięki niej możliwe jest odzyskanie nawet 6 tysięcy złotych za zakup wybranych produktów. Promocja już wystartowała i potrwa do 3 czerwca 2024 roku. Cashback zależny jest od wysokości kwoty za zakupione produkty. Najwyższy zwrot obowiązuje przy zakupach urządzeń za powyżej 40 tysięcy złotych.

Kwoty zwrotu (źródło: Samsung)
Kwoty zwrotu (źródło: Samsung)

Aby skorzystać z promocji należy kupić urządzenia za minimum 2 tysiące złotych, podzielić się opinią na stronie Samsung.pl, stronie sprzedawcy lub w porównywarce cenowej. Ocenę należy oznaczyć hashtagami #PromocjaSamsungCashbackAGD oraz #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpinia, a następnie zarejestrować zakupione produkty. Po pozytywnej weryfikacji zwrot trafi na konto bankowe przekazane w formularzu.

Jak otrzymać zwrot? (źródło: Samsung)
Jak otrzymać zwrot? (źródło: Samsung)

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!