Telewizor Neo QLED QN900C (źródło: Samsung)
(źródło: Samsung)

Samsung rozdaje kody do MEGOGO za zakup telewizora lub projektora

Marka Samsung ogłosiła nową promocję, w której za zakup telewizora lub projektora The Freestyle można uzyskać 3-miesięczny dostęp do platformy MEGOGO. Akcja dotyczy nie tylko nowo kupionych urządzeń, ale również tych z lat 2020-2023, które wcześniej nie były podłączone do internetu.

Inteligentne telewizory i platformy streamingowe

Jedną z najpopularniejszych marek na rynku telewizorów w Polsce jest Samsung. Duże ekrany tego producenta charakteryzują się wysoką jakością wyświetlanego obrazu oraz odtwarzanych dźwięków. Spora część urządzeń przedsiębiorstwa została okrzyknięta mianem Smart TV, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się różnorodnymi treściami udostępnianymi na platformach streamingowych.

Telewizor OLED S90C (źródło: Samsung)
Telewizor OLED S90C (źródło: Samsung)

Jednym z takich serwisów jest MEGOGO, gdzie użytkownicy mogą obejrzeć ponad 2200 filmów oraz seriali. Znajdziemy tam mnóstwo kanałów telewizyjnych, w tym edukacyjne, filmowe czy sportowe. Subskrypcji można dokonać na dwa sposoby. Pierwszy pakiet Optimal dostępny za 24,49 złotych obejmuje 95 stacji telewizyjnych i ponad 2 tysiące filmów, natomiast w pakiecie Maximal za 31,49 złotych znajdziemy dodatkowe 27 kanałów (łącznie 122). Pierwsze 7 dni użytkowania będzie nas kosztowało symboliczną złotówkę. Jest jednak sposób, aby z platformy korzystać za darmo przez 3 miesiące.

Projektor The Freestyle (źródło: Samsung)
Projektor The Freestyle (źródło: Samsung)

Zasady akcji Samsunga

Dzięki promocji zaproponowanej przez markę Samsung, przy zakupie wybranych telewizorów lub projektora The Freestyle, można zyskać darmowy dostęp do platformy streamingowej MEGOGO na 3 miesiące. Oferta obejmuje także posiadaczy dużych ekranów z lat 2020-2023 tej marki, pod warunkiem, iż sprzęt nie był wcześniej podłączony do sieci internetowej.

3-miesięczny darmowy dostęp do platformy MEGOGO (źródło: Samsung)
3-miesięczny darmowy dostęp do platformy MEGOGO (źródło: Samsung)

W akcji uczestniczą zarówno OLED-y, Neo QLED-y czy QLED-y, a także The Frame czy Neo QLED 8K Excellence Line. Samsung nie zapomniał także o ekranach Crystal UHD.

Aby skorzystać z darmowego dostępu należy wykonać kilka kroków, a pierwszym z nich będzie podłączenie urządzenia do internetu w terminie od 19 lutego do 30 kwietnia br. Po udanym procesie konieczne jest zainstalowanie aplikacji Samsung Promotions, gdzie wyświetli się promocyjny baner. Po wejściu w zaprezentowane okno możliwe będzie odebranie kodu do platformy MEGOGO. Co istotne, krok ten należy wykonać do 31 maja 2024 roku. Kod można wykorzystać w ciągu trzech miesięcy od jego odebrania.

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!