Sonos Sub Mini
(fot. Sonos)

Polujesz na głośniki Sonosa? Wkrótce ruszy promocja z soundbarami i subwooferami

Marka Sonos znana jest ze swoich głośników, soundbarów oraz subwooferów wysokiej jakości. Teraz kilka znanych produktów można kupić w cenach obniżonych o nawet 25%. Jakie urządzenia znalazły się w listopadowej ofercie promocyjnej?

Bezprzewodowe głośniki Sonos będą tańsze

Już 17 listopada marka Sonos pozwoli kupić swoje urządzenia audio w obniżonych cenach. Niektóre produkty będzie można kupić taniej nawet o 25%. Akcja będzie trwała do 27 listopada br. Produkty będą dostępne w sklepach partnerskich oraz na stronie producenta.

W ramach sezonowej obniżki można zakupić inteligentny i bezprzewodowy głośnik Roam, który sprawdzi się podczas podróży czy wypadów w plener. Urządzenie dostępne jest w pięciu kolorach do wyboru, może pracować bez ładowania przez 10 godzin i łączy się z urządzeniami mobilnymi za pomocą Bluetooth, Wi-Fi oraz Apple AirPlay 2. Promocyjna cena wyniesie 699 złotych, zamiast 949 złotych. Akcja obejmie też nieco odnowioną wersję tego głośnika o nazwie Roam SL, która pozbawiona jest funkcji obsługi głosowej. Obecna cena wynosi 849 złotych, a od 17 do 27 listopada br. można będzie zdobyć ten głośnik 250 złotych taniej.

W niższej cenie dostępny będzie także głośnik Sonos Five za 2399 złotych, zamiast 2999 złotych, jednak promocja na ten produkt obowiązuje wyłącznie w dniu 27 listopada 2023 roku.

Soundbary i subwoofery wyniosą rozrywkę na wyższy poziom

W akcji promocyjnej znajdziemy także soundbary, które udoskonalą codzienną, domową rozrywkę. Taniej możemy zaopatrzyć się w sterowany dotykowo model Arc za kwotę 3749 złotych, oszczędzając 950 złotych. Poza tym do promocji trafił także Beam, gwarantujący wysokiej jakości dźwięk, emitowany w technologii Dolby Atmos. Model ten dostępny będzie za 2049 złotych, zamiast 2599 złotych. Soundbar Ray, dedykowany dla graczy, sprawdzi się w nieco mniejszych pomieszczeniach, a jego cena promocyjna wyniesie 1119 złotych, pozostawiając w naszej kieszeni 280 złotych.

Za niższą kwotę możemy także zaopatrzyć się w subwoofery. Jednym z nich jest Sub, który doda zdecydowanie więcej basu do naszego życia. Jego cena wyniesie 3349 złotych, zamiast 4199 złotych. Sub Mini dostępny będzie za 1899 złotych, a więc taniej o 500 złotych.