Samsung TV S95B
Samsung TV S95B, źródło: Samsung

Okazja! Kupując telewizor Samsunga, dostaniesz 2000 złotych zwrotu

Samsung ponownie uruchomił świetną akcję, dzięki której możemy zaoszczędzić masę gotówki. Kupując wybrane telewizory z technologią QD OLED jesteśmy w stanie otrzymać z powrotem 2000 złotych na nasze konto. Co trzeba zrobić, aby odebrać zwrot i które modele zaliczają się do promocji?

Kupisz telewizor Samsung QD OLED, a 2000 złotych wraca do Ciebie

Akcja jest stosunkowo prosta. Nie trzeba wykonywać nie wiadomo ilu czynniości, aby załapać się na zwrot sporej sumki pieniędzy. Promocja obejmuje dwa telewizory Samsung QD OLED :

  • 55-calowy model S95B (o nazwie kodowej QE55S95BATXXH)
  • 65-calowy model (o nazwie kodowej QE65S95BATXXH).

Co trzeba zrobić? Jak już wcześniej wspomniałem – przede wszystkim kupić urządzenie na oficjalnej stronie producenta lub u partnerów promocji – euro.com.pl, mediaexpert.pl, mediamarkt.pl, audiocolor.pl, albo w stacjonarnych oddziałach ww. sklepów.

Następnie trzeba zostawić opinię na jednej z witryn – promocjaoled.samsung.pl, stronie sklepu lub na stronie porównywarki cenowej. Opinia musi obejmować minimalnie 400 znaków, ocenę w skali 1 do 5 oraz hashtag #PromocjaOLEDSamsung.

Samsung OLED S95B
Samsung OLED S95B (fot. Samsung)

Następnie należy zarejestrować zgłoszenie (do tego będzie potrzebne konto Samsung), dołączając zrzut ekranu (zdjęcie) opinii, skan dowodu zakupu, zdjęcie tabliczki znamionowej z numerem seryjnym, zdjęcie numeru seryjnego wyciętego z opakowania oraz zdjęcie samego pudełka, na którym widać, że kod został z niego wycięty. Jeśli wszystkie punkty zostały spełnione – zwrot w postaci 2000 złotych wróci na nasze konto.

To z pewnością fajna oferta, patrząc na ceny sprzętów – 55-calowy model domyślnie kosztuje 6999 złotych, czyli faktycznie zapłacimy za niego 5 tysięcy złotych, natomiast za wariant 65″ cali wyceniony na 9999 złotych, zapłacimy 8 tysięcy złotych. Akcja potrwa od 30.01 do 12.03.2023 roku lub do wyczerpania puli zwrotów.

Telewizory Samsung QD OLED robią różnicę w obrazie

Sprzęty koreańskiego giganta technologicznego mają na pokładzie wszystko, co najlepsze. Największą zaletą telewizorów z pewnością są matryce wykonane w technologii QD (Quantum Dot) OLED odświeżane w 120 Hz. Taki panel zapewnia piękne czernie za sprawą niemal nieskończonego kontrastu oraz prawdziwie odwzorowane barwy, co zostało zweryfikowane przez PANTONE.

Samsung TV S95B
Samsung TV S95B (fot. Samsung)

Urządzenia obsługują technologię HDR10+, a więc wyświetlacze generują naprawdę wysoką jasność obrazu. Co ciekawe, producent w sprzętach zastosował Neuronowy Procesor AI Quantum 4K, który za sprawą sztucznej inteligencji podwyższa jakość wyświetlanego obrazu do rozdzielczości 4K. Nie zapomniano także o świetnym systemie dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.