Elektroniczna niania BM1 (źródło: EZVIZ)
Elektroniczna niania BM1 (źródło: EZVIZ)

EZVIZ sypnął promocjami. Elektroniczna niania gratis przy zakupie odkurzacza

Marka EZVIZ, znana z technologicznych rozwiązań Smart Home, rozdaje elektroniczne nianie przy zakupie inteligentnych, bezprzewodowych odkurzaczy i rusza z promocją na swoje urządzenia do monitoringu. Jakie produkty można zdobyć w obniżonych cenach?

Promocje na urządzenia do monitoringu marki EZVIZ

EZVIZ ogłosił kolejną promocję na swoje produkty do monitoringu inteligentnego domu. Urządzenia mają być dostępne taniej do 15 listopada.

Wśród produktów w obniżonych cenach znalazła się kamera domowa CB3, która pracujące na jednym ładowaniu nawet przez 120 dni. Jej technologia wykonania pozwala na pełną kontrolę podwórka, a także prowadzenie dwukierunkowej rozmowy. Sprzęt może być ładowany za pomocą ogniwa słonecznego tej samej marki. Kamera CB3 dostępna jest teraz za 399 złotych.

Kamera CB3 (źródło: EZVIZ)
Kamera CB3 (źródło: EZVIZ)

W promocji znalazł się także model HB3 2K, który jest teraz dostępny w sprzedaży za kwotę 399 złotych. Urządzenie to można także kupić ze stacją bazową za 799 złotych lub w zestawie złożonym z dwóch kamer oraz stacji w cenie 1199 złotych.

Do promocji dołączyła również ciekawa kamera naścienna z lampą, a więc jedno urządzenie jest jednocześnie oświetleniem z regulowaną jasnością i monitoringiem. Model LC3 tworzy nagrania w rozdzielczości 2K oraz może wykrywać ludzi w oparciu o sztuczną inteligencję. Sprzęt ten pozwala na prowadzenie rozmowy kierunkowej, a także jest certyfikowany klasą szczelności IP65. Urządzenie można teraz kupić za 479 złotych.

Kamera z lampą LC3 (źródło: EZVIZ)
Kamera z lampą LC3 (źródło: EZVIZ)

Zabezpieczenia drzwi w obniżonej cenie

W promocji można zaopatrzyć się też w wideodzwonek na baterie, który zarejestruje wszystkich gości pojawiających się przy drzwiach. Sprzęt wykrywa poruszające się w pobliżu domu osoby, otrzymał dostęp do wielu dźwięków, a także gongu Wi-Fi dołączonego w zestawie. EZVIZ DB2 został wyposażony w baterię o pojemności 5200 mAh, noktowizor z promiennikiem podczerwieni oraz alarm antysabotażowy, a jego aktualna cena wynosi 499 złotych.

Dzwonek do drzwi DB2 (źródło: EVIZ)
Dzwonek do drzwi DB2 (źródło: EVIZ)

Promocja objęła również inteligentny zamek EZVIZ DL01S z wielofunkcyjną klawiaturą, do którego otwarcia wystarczy sama aplikacja dedykowana na urządzenia mobilne. Użytkownicy mogą automatycznie blokować drzwi, a także kontrolować obecny stan zamka. Sprzęt jest teraz dostępny za 999 złotych.

EZVIZ sypnął promocjami. Elektroniczna niania gratis przy zakupie odkurzacza
Odkurzacz RH1 (źródło: EZVIZ)

Elektroniczna niania gratis przy zakupie odkurzacza

Marka EZVIZ ogłosiła także drugą promocję u partnera Media Expert oraz na Rozetka.pl. Dzięki niej, przy zakupie bezprzewodowego, inteligentnego odkurzacza do odkurzania na mokro i sucho RH1 lub RH2, można otrzymać za darmo akumulatorową nianię elektroniczną BM1.

Elektroniczna niania BM1 (źródło: EZVIZ)
Elektroniczna niania BM1 (źródło: EZVIZ)

Urządzenie BM1 poinformuje opiekuna o płaczu, pustym łóżeczku czy pojawiających się aktywnościach. Co więcej, sprzęt w sposób automatyczny może odtwarzać kołysanki. Pojemność akumulatora wynosi 2000 mAh, co wystarcza na ciągłe rejestrowanie dziecka przez siedem godzin. Cena sprzętu na rynku wynosi około 490 złotych.