Robot mopujący RCF 3 (źródło: Kärcher)
Robot mopujący RCF 3 (źródło: Kärcher)

Robot sprzątający Kärcher RCF 3 w podwójnej promocji. Można zaoszczędzić nawet 900 złotych!

Marka Kärcher znacząco obniżyła cenę jednego z najnowszych urządzeń. Model RCF 3 to robot sprzątający, który nie tylko odkurzy, ale również umyje podłogi twarde. Poza akcją promocyjną producent zorganizował także zwrot w wysokości 400 złotych za podzielenie się opinią na temat tego sprzętu.

Kärcher RCF 3, czyli wydajny robot sprzątający

Robot sprzątający to jedno z najlepszych urządzeń z dziedziny Smart Home. Urządzenie można uruchomić, wyjść na spacer czy zakupy, a ono w tym czasie odkurzy i umyje podłogi. Marka Kärcher we wrześniu 2023 roku powiększyła swoją rodzinę autonomicznych odkurzaczy o model RFC 3, który jest zasilany licznymi, sprawdzonymi technologiami. Wśród nich można wspomnieć m.in. o zastosowaniu rolki zbudowanej z dwóch wałków, gdzie jeden z nich odpowiedzialny jest za nieustanne nawilżanie powierzchni wodą, drugi zaś zbiera suche odpadki oraz pochłania brudną wodę.

Sterowanie modelem RCF 3 odbywa się za pomocą przycisku Start/Stop, dostępnego bezpośrednio na obudowie sprzętu, lub też z poziomu dedykowanej aplikacji. Nawigacja urządzeniem realizowana jest w oparciu o technologię LiDAR, dzięki której robot sprzątający może wygenerować mapy domu i rozkład pomieszczeń.

Dodatkowo maszyna została wyposażona w LED-owy wyświetlacz, wskazujący aktualny stan pracy czy poziom baterii. Użytkownik w aplikacji może ustawić szczegółowe parametry sprzątania i otrzymywać powiadomienia o potrzebie dolania wody.

Podwójna promocja i 900 złotych zostaje w kieszeni

Robot sprzątający trafił teraz do dwóch ciekawych promocji. Producent obniżył cenę modelu RCF 3 z 2999 złotych na 2499 złotych. Promocja obowiązuje od 19 lutego do 8 kwietnia 2024 roku. To jednak nie wszystko. Dodatkowo Kärcher zorganizował możliwość odzyskania części kwoty za sprzęt w formie zwrotu w wysokości 400 złotych.

Robot sprzątający RCF 3 (źródło: Kärcher)
Zwrot za zakup robota sprzątającego RCF 3 (źródło: Kärcher)

Druga z akcji obowiązuje od 1 lutego do 31 marca br., a zadaniem przyszłego posiadacza autonomicznego odkurzacza jest podzielenie się opinią na jego temat o długości minimum 250 znaków. Ocena użytkownika powinna zostać opublikowana w jednym z trzech miejsc: na stronie produktu w sklepie producenta, na stronie internetowej Punktu Sprzedaży lub w porównywarce cenowej. Wraz z opinią należy ulokować dwa hashtagi #PromocjaKarcherRCFCashbackZaOpinie oraz #KupOceńOtrzymajPremię. W przypadku skorzystania z obu promocji możliwe jest zaoszczędzenie nawet 900 złotych.