Robot sprzątający z funkcją czyszczenia na mokro SILVERCREST (źródło: Lidl)
Robot sprzątający z funkcją czyszczenia na mokro SILVERCREST (źródło: Lidl)

Robot sprzątający z Lidla dostępny jest teraz w obniżonej cenie! Jak skorzystać z promocji?

Użytkownicy aplikacji Lidl Plus mogą teraz odnaleźć kupon redukujący cenę za robota sprzątającego z funkcją czyszczenia na mokro marki SILVERCREST. Trzeba się jednak spieszyć, bo oferta wystartowała już 16 października i będzie dostępna tylko do 18 października. Co potrafi to ciekawe urządzenie?

Zasady działania kuponów w sieci Lidl

Sklep Lidl jest jedną z sieciówek oferujących, w ramach swojej marki własnej SILVERCREST, liczne produkty dedykowane dla domu. Chyba najbardziej znanym produktem jest wielofunkcyjny robot kuchenny znany pod nazwą Monsieur Cuisine, dostępny między innymi w wersjach Smart czy Connect. To jednak nie wszystko, co oferuje ta marka. W ogromnym portfolio można odnaleźć także roboty sprzątające, odkurzacze, wyciskarki do soków, blendery, kuchenki, ekspresy do kawy, a nawet maszynki do włosów czy suszarki.

Wśród kuponów dostępnych w aplikacji Lidl Plus można teraz odnaleźć jeden z ciekawych sprzętów w cenie obniżonej o 100 złotych, a jest nim robot sprzątający. Ujęty w promocji sprzęt oferuje funkcje związane zarówno z odkurzaniem, jak i czyszczeniem podłóg na mokro. Urządzenia tego typu zwalczą codzienny brud, pochłoną kurz i zmyją podłogi.

Robot sprzątający z funkcją czyszczenia na mokro jest teraz dostępny w cenie 599 złotych, zamiast kwoty 699 złotych, a więc najniższej sprzed 30 ostatnich dni. Aby jednak skorzystać z promocji konieczne jest wyposażenie swojego smartfona w aplikację Lidl Plus oraz aktywowanie w niej odpowiedniego kuponu. Po aktywacji należy zeskanować kartę Lidl Plus w kasie podczas zakupów. Rabaty w przypadku wykorzystania kuponów zostają naliczone dopiero po przejściu do płatności, co jest szczególnie istotne dla osób korzystających z kas samoobsługowych. W obniżonej cenie możemy zakupić aż trzy roboty, które mogą na przykład stać się ciekawym prezentem.

Robot sprzątający z funkcją czyszczenia na mokro SILVERCREST (źródło: aplikacja Lidl Plus)
Kupon do aktywacji rabatu (źródło: aplikacja Lidl Plus)

Funkcjonalność i wyposażenie robota sprzątającego SILVERCREST

Robot sprzątający z funkcją czyszczenia na mokro sterowany jest za pomocą dołączonego pilota lub z poziomu dedykowanej aplikacji. Został wyposażony w zestaw 13 czujników antykolizyjnych oraz chroniących urządzenie przed upadkiem z wysokości, na przykład ze schodów. Sprzęt otrzymał akumulator litowo-jonowy o pojemności 2400 mAh, co według producenta wystarczy na 90 minut pracy.

Inteligentny pomocnik marki SILVERCREST może realizować sprzątanie w sześciu różnych trybach, a po zakończeniu prac w sposób automatyczny powróci do stacji ładowania. Producent wyposażył urządzenie w zbiornik na wodę, który zgromadzi jej aż 300 mililitrów.

Poza tym robot sprzątający otrzymał pojemnik na kurz, gdzie trafią zebrane odpadki. Jego pojemność również sięga 300 mililitrów. Jak wynika ze zdjęć udostępnionych na stronie sklepu Lidl, w zestawie z urządzeniem użytkownicy odnajdą szmatkę do mopowania, dwie szczotki kątowe, zasilacz, stację ładowania, pilot, filtr, pojemnik na wodę oraz szczotkę do czyszczenia robota.

Zestaw akcesoriów do robota (źródło: Lidl)
Zestaw akcesoriów do robota (źródło: Lidl)