Samsung rozszerza linię urządzeń AGD Bespoke o nowe produkty

Samsung rozszerza linię urządzeń AGD Bespoke o nowe produkty

Samsung zapowiedział poszerzenie oferty produktów z linii Bespoke. Już wkrótce zaprezentowane zostaną nowe urządzenia, takie jak lodówka francuska, pralka oraz suszarka. Na rynek również trafi zapowiedziany w tym roku odkurzacz bezprzewodowy.

Nowa lodówka francuska z serii Bespoke

Samsung zapowiedział poszerzenie oferty swoich urządzeń AGD o personalizowaną lodówkę francuską z serii Bespoke. Pozwoli ona na stworzenie oryginalnej aranżacji w kuchni, bez konieczności ograniczania się do klasycznych kolorów.

Lodówka francuska Bespoke będzie oferowała panele w aż 12 wersjach kolorystycznych. Siedem z nich zaoferuje szklane wykończenie, zaś pięć wykorzysta stal. Panele lodówki i zamrażarki można łączyć i mieszać, tworząc tysiące kombinacji i wyrażając siebie poprzez oryginalny wystrój kuchni.

Co więcej, urządzenie będzie dostępne w wersjach trzy- i czterodrzwiowych oraz z ekranem multimedialnym Family Hub. Posiadacze tego ostatniego rozwiązania skorzystają z szeregu inteligentnych funkcji. Wśród nich znajduje się Samsung TV Plus, czyli usługa oferująca możliwość płynnego przełączania obrazu pomiędzy ekranem lodówki, telewizorem Samsung Smart TV oraz smartfonem Galaxy.

Family Hub zaoferuje także wsparcie dla asystentki głosowej Alexa oraz innych usług, w tym serwisu streamingowego Amazon Music. Integracja ze sklepem Amazon pozwoli użytkownikom na wygodne zamawianie filtrów do wody prosto z poziomu wyświetlacza lodówki.

Samsung zadbał również o usprawnienie dotychczasowych możliwości, jakie oferuje Family Hub, m.in. dodając więcej kamer w środku lodówki. Dzięki temu, funkcja View Inside umożliwia łatwe i szybkie sprawdzenie składu produktów czy daty ważności z dowolnego miejsca, używając wyłącznie smartfona.

Seria Bespoke zadba o czystość

Wkrótce na rynku pojawi się także bezprzewodowy odkurzacz Samsung Bespoke Jet, który został zapowiedziany podczas wydarzenia Bespoke Home 2021. Posiada on stację dokującą, która automatycznie przygotuje urządzenie do kolejnego użycia, opróżniając zbiornik na kurz i rozpoczynając ładowanie.

Zaawansowany system filtrujący odkurzacza Bespoke Jet wyłapuje do 99,999% zanieczyszczeń o wielkości od 0,5 do 4,2 mikrona zapewniając dokładne czyszczenie całego mieszkania. Urządzenie będzie dostępne w trzech kolorach – zielonym, białym i niebieskim.

Samsung rozszerza linię urządzeń AGD Bespoke o nowe produkty

Na rynku pojawią się również pralka i suszarka z serii Bespoke, które mają zapewnić nieskazitelnie czyste ubrania dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji. Funkcja Smart Dial pozwala w prosty sposób wybierać ustawienia, z których użytkownik korzysta najczęściej, zaś AI OptiWash optymalizuje je, wraz z czasem prania i dozowaniem detergentów, do stopnia obciążenia bębna. Funkcja MultiControl natomiast umożliwia wygodne sterowanie zarówno pralką, jak i suszarką z poziomu jednego panelu sterowania, jeżeli urządzenia ustawione są jedno na drugim.

Nowe urządzenia z serii Bespoke zadebiutują podczas CES 2022, gdzie poznamy więcej szczegółów na temat ich specyfikacji, dostępności oraz ceny.