Cashback na AGD (źródło: Samsung)
Cashback na AGD (źródło: Samsung)

Samsung sypnął cashbackami. Sporo AGD łapie się na promocyjny zwrot

Jeśli szykujesz się na zakup większej liczby sprzętów AGD, możesz teraz nabyć je z cashbackiem. Producent Samsung ogłosił kilka promocji, które pozwolą na częściowy zwrot pieniędzy. Jakie urządzenia kwalifikują się do akcji?

Domowe AGD mogą być inteligentne

Jeśli planujesz wymianę urządzeń AGD lub kompletujesz sprzęty do nowego lokum teraz możesz zakupić je w promocji. Producent Samsung ruszył z akcją, dzięki której część wydanej kwoty odzyskasz wprost na swoje konto.

Sprzęty AGD to podstawa każdego domu, zaczynając oczywiście od lodówki, idąc przez piekarniki i płyty, a kończąc na urządzeniach sprzątających, czyli pralkach, suszarkach i zmywarkach. Portfolio marki Samsung jest pełne tego typu urządzeń. Coraz częściej zyskują one dostęp do sztucznej inteligencji, aby jeszcze lepiej poprawić funkcjonalność, ułatwić codzienne czynności domowników, a także zredukować zużycie energii elektrycznej.

Cashback na AGD (źródło: Samsung)
Cashback na AGD (źródło: Samsung)

Urządzenia AGD spod skrzydeł tego producenta łączą się z aplikacją SmartThings. Cały opracowany system zbiera dane na temat pracy poszczególnych sprzętów, pokazując użytkownikom, w jaki sposób prowadzić zrównoważony styl życia.

Cashback na AGD (źródło: Samsung)
Cashback na AGD (źródło: Samsung)

W podobnej promocji ze zwrotem znalazły się również odkurzacze pionowe Bespoke Jet oraz Jet. Przy ich zakupie można odzyskać nawet 700 złotych w ramach cashbacku. Promocja ta trwa od 26 września do 5 listopada 2023 roku lub do wyczerpania puli zwrotów.

Odkurzacz pionowy Jet (źródło: Samsung)
Odkurzacz pionowy Jet (źródło: Samsung)

W jaki sposób zyskać cashback na produkty marki Samsung?

Aby skorzystać z promocji należy kupić wybrany produkt lub ich zestaw w dniach od 26 września do 15 listopada 2023 roku lub do wyczerpania puli zwrotów. Urządzenia AGD uczestniczące w promocji można znaleźć na stronie internetowej producenta.

Po dokonaniu zakupu należy podzielić się opinią na temat zakupionych sprzętów na stronie sprzedawcy, producenta lub w porównywarce cenowej. Ocena musi być oznaczona hashtagami, których treść zależy od rodzaju sprzętu. Można je sprawdzić w regulaminie dotyczącym konkretnej promocji.

Cashback na AGD (źródło: Samsung)
Cashback na AGD (źródło: Samsung)

Następnym krokiem jest przeprowadzenie rejestracji. W jej ramach użytkownik musi przesłać skan dowodu zakupu, numer seryjny kupionego sprzętu, zdjęcie tabliczki znamionowej oraz zdjęcie lub zrzut ekranu wystawionej opinii. Na stronie promocji natomiast konieczne jest przesłanie formularza zgłoszeniowego w ciągu 21 dni od daty zakupu. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia, cashback powróci na podane w formularzu konto.

Maksymalny zwrot, jaki można uzyskać wynosi 1500 złotych i dotyczy on zakupu pralki oraz suszarki. W przypadku kupna samej lodówki można odzyskać do 500 złotych, natomiast pralka pozwoli na odzyskanie do 750 złotych. Jeśli klient zdecyduje się na zakup piekarnika i płyty lub zmywarki, cashback może wynieść do 450 złotych, a w przypadku zakupu trzech produktów takich, jak piekarnik, płyta oraz zmywarka maksymalnie można otrzymać 1000 złotych.